PLAN SĘDZIOWANIA
Krajowa Wystawa Klubu Pudla – Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział BYTOM

Sobota

RING 1: Sędzia – Viviana Nodalli

Pudel Duży (apricot,czerwony,srebrny)
PSY – RÜDEN
Klasa pośrednia – , liczba: 2, nr kat. 1 – 2
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 3 – 3
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 4 – 4
Klasa championów – , liczba: 2, nr kat. 5 – 6

Pudel Duży (czarny,biały,brązowy)
PSY – RÜDEN
Klasa młodzieży – , liczba: 3, nr kat. 7 – 9
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 10 – 10
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 11 – 11
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 12 – 12
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa młodzieży – , liczba: 2, nr kat. 13 – 14
Klasa pośrednia – , liczba: 3, nr kat. 15 – 17
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 18 – 18

Pudel Miniaturowy (apricot,czerwony,srebrny)
PSY – RÜDEN
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 19 – 19
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa pośrednia – , liczba: 2, nr kat. 20 – 21
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 22 – 22

Pudel Miniaturowy (czarny,biały,brązowy)
PSY – RÜDEN
Klasa szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 23 – 23
Klasa młodzieży – , liczba: 1, nr kat. 24 – 24
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 25 – 25
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 26 – 26
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 27 – 27
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa mł. szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 28 – 28
Klasa młodzieży – , liczba: 1, nr kat. 29 – 29
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 30 – 30

Pudel Średni (apricot,czerowny,srebrny)
PSY – RÜDEN
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 31 – 31
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 32 – 32
Klasa otwarta – , liczba: 2, nr kat. 33 – 34
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 35 – 35

Pudel Średni (czarny,biały,brązowy)
PSY – RÜDEN
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 36 – 36
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 37 – 37
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 38 – 38

Pudel Toy – Caniche Toy
PSY – RÜDEN
Klasa mł. szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 39 – 39
Klasa młodzieży – , liczba: 2, nr kat. 40 – 41
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 42 – 42
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 43 – 43
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 44 – 44
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 45 – 45
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa mł. szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 46 – 46
Klasa szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 47 – 47
Klasa młodzieży – , liczba: 3, nr kat. 48 – 50
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 51 – 51
Klasa otwarta – , liczba: 2, nr kat. 52 – 53

Sobota
RING 1: Sędzia – Viviana Nodalli:
Pudel Duży (apricot,czerwony,srebrny), Pudel Duży (czarny,biały,brązowy), Pudel Miniaturowy (apricot,czerwony,srebrny), Pudel Miniaturowy (czarny,biały,brązowy), Pudel Średni (apricot,czerowny,srebrny), Pudel Średni (czarna,biała,brązowe), Pudel Toy – Caniche Toy
Sobota
Pudel Duży (apricot,czerwony,srebrny), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Duży (czarny,biały,brązowy), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Miniaturowy (apricot,czerwony,srebrny), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Miniaturowy (czarny,biały,brązowy), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Średni (apricot,czerowny,srebrny), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Średni (czarna,biała,brązowe), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Toy – Caniche Toy, sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1

Katalog wystawowy – spis wystawców
Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział BYTOM
Adamiec Agnieszka, nr kat. 7
BABEL URSZULA, nr kat. 49
Cerven Ivo, nr kat. 10
Cholewa Liliana, nr kat. 6, 50
Cichocka Marlena, nr kat. 27
Dmytrek Iwona, Dmytrek Lilianna, nr kat. 42, 48
Drożdż-Winiarska Ewa, nr kat. 1, 3
Flašarová Lenka, nr kat. 9
Holek-Karczmarska Aldona, nr kat. 8
Jakubowicz Bogna, Barabaś Bianka, nr kat. 19
Kłoszewska Ewa, nr kat. 15
Kośka Bożena, nr kat. 2
Kotásková, Bc. Marie, nr kat. 11
Kozłowska Renata, nr kat. 5
Krajewska Monika, nr kat. 37
Kruczek Jakub, Ostrowski Adam, nr kat. 52
Kruczek Jakub, Ostrowski, Pluta Adam, Agnieszka, nr kat. 43
Kruczek Jakub, Ostrowski, Taulos Adam, Tiina, nr kat. 18
Ledwoch Patrycja, nr kat. 17, 28, 30
Leżoń Magdalena, nr kat. 40, 47
Lorentz Marta, nr kat. 12
Matławska Beata, nr kat. 29
Mikołajczyk Anita, nr kat. 14
Miszczuk Marzena, nr kat. 34
Miškanin Marian, nr kat. 16
MUSZYŃSKA ANNA, nr kat. 23
Nechvilková Jana, nr kat. 26
Ohnhäuserová Alena, nr kat. 53
Orzeł Paulina, nr kat. 25
Pluta Agnieszka, nr kat. 44
Sedláčková Eva, nr kat. 31, 33
Siejak Artur, nr kat. 51
Siejak Artur, nr kat. 22, 39, 41
Skubik Agnieszka, nr kat. 32, 35
Sobczyk Katarzyna, nr kat. 36
Strnadová Alena, nr kat. 4
Szeja Brój Daria, nr kat. 24
Szeler Agnieszka, nr kat. 46
SZWEDOWSKA DANUTA, nr kat. 45
Tomanová Petra, nr kat. 13
Winkiel Aleksandra, nr kat. 20, 21
Wittek Marta, nr kat. 38

Napisz Komentarz

Musisz być zalogowany aby dodawać komentarze.