RANKING KLUBU PUDLA ZA ROK 2017

niedziela, 18 Marzec, 2018, 19:52
RANKING KLUBU PUDLA ZA ROK 2017
 
Zgłoszonych do rankingu 26 pudli
 
DUŻY CZ-B-B
1. Volzhskiy Talisman EGOR 1950 p /13 wystaw, wł. Marta Lorentz
65p. kl ch + 1585p kl weteranów
2. Jasenak SUPERNOVA 1230p/ 8 wystaw , wł Tatiana Rzeszutek
3. Jasenak SECRET AGENT 930p/ 8 wystaw wł. Agnieszka Adamiec
4. Jasenak SOUND FAMILIAR 897p/12 wystaw , wł Natalia Turowicz
Kl młodzieży 475p + 422p
5. JOSEFINA Nontiscordardime 673p/ 9 wystaw, wł. Miroslaw Olejnik,Iwona Guz
Kl szczeniąt 110p + kl młodzieży 559
6. Smart Connection MILLENIUM 637 p/10 wystaw, wł. Marta Kędra
Kl młodzieży 220p + 470 p
7. EMETTO Nontiscordardime 625 p/ 8 wystaw , wł Iwona Iwaszkiewicz
8. GRACE KELLY Celebrities 560p / 7 wystaw wł. Iwona Miszewska
 
PUDEL DUŻY P-S
1.COCOSANKA ze Sfory Chirona 1036p / 11 wystaw, wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
2.DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona 595p/ 10 wystaw, wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
Kl szczeniąt 255p + kl. młodzieży 340 p
3.BAJADERA ze Sfory Chirona 485 p/ 5 wystaw , wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
4. BREGO ze Sfory Chirona 350 p/5 wystaw , wł. Agnieszka Adamiec
5. DOCTOR QUEEN ze Sfory Chirona 245 k / 7 wystaw, wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
Kl. mł.szczeniąt 50 p + kl. szczeniąt 75 + kl. juniorów 120 p.
 
PUDEL ŚREDNI B-B-CZ
1.ARAMIS LES MOUSQUETAIRES Czarna Fuga 1270/P/ 14 wystaw, wł. Alicja Knopek
2.Jouet ECHO OF INSPIRATION 941p / 12 wystaw , wł. Marta Wittek
 
PUDEL ŚREDNI P-S
1.ELVIRA from Golden Regia, 1295 p/ 11wystaw klasa weteranów wł. Agnieszka Skubik
2.LEYLA AMEERA Agaregi 780 p/ 9 wystaw , wł. Agnieszka Skubik
3.JAMILAH FAWZIYA Agaregi 740 p/ 17 wystaw wł. Agnieszka Skubik
Kl. mł.szczeniąt 260 p + kl. szczeniąt 190 + kl. juniorów 290 p.
 
Pudel Minaturowy B-B-Cz
1.MISS FIONA od Lalanki 5160 p/18 wystaw wł. Beata Matławska
2.MR IVAN od Lalanki 970p/ 11 wystaw
Kl. mł.szczeniąt 50 p + kl. szczeniąt 175 + kl. młodzieży 745 p.
3.ONLY ONE Black Dignity 790p/11 wystaw wł. Marlena Cichocka
 
Pudel Minaturowy P-S
1.Durante Vita CRAZY LOVE 1790 p/ 17 wystaw wł. Artur Siejak
Kl młodzieży 275p + 1515p
2.JANTAR Sfora Spod Tatr 945 p/ 10 wystaw wł. Jacek Welc
 
PUDEL TOY
 
1.PAN BARHAT VIT MAR FLEUR DE LIZ 1200p/14 wystaw wł. Artur Siejak
2.ZEFIR Bursztynowa Bona 380 p/ 10 wystaw wł. Iwona Dmytrek
Kl młodzieży 250p + 130 p
3.HURRICANE Beyond The Time 368 p/ 7 wystaw wł. Edyta Krucień
 
MISS FIONA od Lalanki 5160 p
Volzhskiy Talisman EGOR 1950 p
Durante Vita CRAZY LOVE 1790 p
ELVIRA from Golden Regia, 1295 p
ARAMIS LES MOUSQUETAIRES Czarna Fuga 1270p
Jasenak SUPERNOVA 1230p
PAN BARHAT VIT MAR FLEUR DE LIZ 1200p
COCOSANKA ze Sfory Chirona 1036p
MR IVAN od Lalanki 970p
JANTAR Sfora Spod Tatr 945 p
Jouet ECHO OF INSPIRATION 941p
Jasenak SECRET AGENT 930p
Jasenak SOUND FAMILIAR 897p
ONLY ONE Black Dignity 790p
LEYLA AMEERA Agaregi 780 p
 
NAJLEPSZE MŁODSZE SZCZENIĘ
JAMILAH FAWZIYA Agaregi
 
NAJLEPSZE SZCZENIE
DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona
 
NAJLEPSZY JUNIOR
MR IVAN od Lalanki
 
NAJLEPSZY WETERAN
Volzhskiy Talisman EGOR

Prosimy o nadsyłanie zdjęć zwycięskich pudli na adres czarnafuga@poczta.onet.pl 

Comments are closed.