» Rankingi

RANKING KLUBU PUDLA ZA ROK 2017

niedziela, 18 Marzec, 2018, 19:52
RANKING KLUBU PUDLA ZA ROK 2017
 
Zgłoszonych do rankingu 26 pudli
 
DUŻY CZ-B-B
1. Volzhskiy Talisman EGOR 1950 p /13 wystaw, wł. Marta Lorentz
65p. kl ch + 1585p kl weteranów
2. Jasenak SUPERNOVA 1230p/ 8 wystaw , wł Tatiana Rzeszutek
3. Jasenak SECRET AGENT 930p/ 8 wystaw wł. Agnieszka Adamiec
4. Jasenak SOUND FAMILIAR 897p/12 wystaw , wł Natalia Turowicz
Kl młodzieży 475p + 422p
5. JOSEFINA Nontiscordardime 673p/ 9 wystaw, wł. Miroslaw Olejnik,Iwona Guz
Kl szczeniąt 110p + kl młodzieży 559
6. Smart Connection MILLENIUM 637 p/10 wystaw, wł. Marta Kędra
Kl młodzieży 220p + 470 p
7. EMETTO Nontiscordardime 625 p/ 8 wystaw , wł Iwona Iwaszkiewicz
8. GRACE KELLY Celebrities 560p / 7 wystaw wł. Iwona Miszewska
 
PUDEL DUŻY P-S
1.COCOSANKA ze Sfory Chirona 1036p / 11 wystaw, wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
2.DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona 595p/ 10 wystaw, wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
Kl szczeniąt 255p + kl. młodzieży 340 p
3.BAJADERA ze Sfory Chirona 485 p/ 5 wystaw , wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
4. BREGO ze Sfory Chirona 350 p/5 wystaw , wł. Agnieszka Adamiec
5. DOCTOR QUEEN ze Sfory Chirona 245 k / 7 wystaw, wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
Kl. mł.szczeniąt 50 p + kl. szczeniąt 75 + kl. juniorów 120 p.
 
PUDEL ŚREDNI B-B-CZ
1.ARAMIS LES MOUSQUETAIRES Czarna Fuga 1270/P/ 14 wystaw, wł. Alicja Knopek
2.Jouet ECHO OF INSPIRATION 941p / 12 wystaw , wł. Marta Wittek
 
PUDEL ŚREDNI P-S
1.ELVIRA from Golden Regia, 1295 p/ 11wystaw klasa weteranów wł. Agnieszka Skubik
2.LEYLA AMEERA Agaregi 780 p/ 9 wystaw , wł. Agnieszka Skubik
3.JAMILAH FAWZIYA Agaregi 740 p/ 17 wystaw wł. Agnieszka Skubik
Kl. mł.szczeniąt 260 p + kl. szczeniąt 190 + kl. juniorów 290 p.
 
Pudel Minaturowy B-B-Cz
1.MISS FIONA od Lalanki 5160 p/18 wystaw wł. Beata Matławska
2.MR IVAN od Lalanki 970p/ 11 wystaw
Kl. mł.szczeniąt 50 p + kl. szczeniąt 175 + kl. młodzieży 745 p.
3.ONLY ONE Black Dignity 790p/11 wystaw wł. Marlena Cichocka
 
Pudel Minaturowy P-S
1.Durante Vita CRAZY LOVE 1790 p/ 17 wystaw wł. Artur Siejak
Kl młodzieży 275p + 1515p
2.JANTAR Sfora Spod Tatr 945 p/ 10 wystaw wł. Jacek Welc
 
PUDEL TOY
 
1.PAN BARHAT VIT MAR FLEUR DE LIZ 1200p/14 wystaw wł. Artur Siejak
2.ZEFIR Bursztynowa Bona 380 p/ 10 wystaw wł. Iwona Dmytrek
Kl młodzieży 250p + 130 p
3.HURRICANE Beyond The Time 368 p/ 7 wystaw wł. Edyta Krucień
 
MISS FIONA od Lalanki 5160 p
Volzhskiy Talisman EGOR 1950 p
Durante Vita CRAZY LOVE 1790 p
ELVIRA from Golden Regia, 1295 p
ARAMIS LES MOUSQUETAIRES Czarna Fuga 1270p
Jasenak SUPERNOVA 1230p
PAN BARHAT VIT MAR FLEUR DE LIZ 1200p
COCOSANKA ze Sfory Chirona 1036p
MR IVAN od Lalanki 970p
JANTAR Sfora Spod Tatr 945 p
Jouet ECHO OF INSPIRATION 941p
Jasenak SECRET AGENT 930p
Jasenak SOUND FAMILIAR 897p
ONLY ONE Black Dignity 790p
LEYLA AMEERA Agaregi 780 p
 
NAJLEPSZE MŁODSZE SZCZENIĘ
JAMILAH FAWZIYA Agaregi
 
NAJLEPSZE SZCZENIE
DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona
 
NAJLEPSZY JUNIOR
MR IVAN od Lalanki
 
NAJLEPSZY WETERAN
Volzhskiy Talisman EGOR

Prosimy o nadsyłanie zdjęć zwycięskich pudli na adres czarnafuga@poczta.onet.pl 

Możliwość komentowania RANKING KLUBU PUDLA ZA ROK 2017 została wyłączona

Ranking Wystawowy za rok 2017

czwartek, 28 Grudzień, 2017, 10:52

Prosimy do nadsyłania udokumentowanych wyników pudli (skany kart ocen, zdjecia z konkurencji finałowych) do rankingu za rok 2017 na adres e-mail
zkwp_bytom@op.pl
lub listownie na adres
ZKwP – Klub Pudla
ul. Mickiewicza 13,
41-902 Bytom

Możliwość komentowania Ranking Wystawowy za rok 2017 została wyłączona

Wyniki rankingu PUDEL ROKU 2016.

środa, 8 Luty, 2017, 19:53

NAJLEPSZY PUDEL ROKU 2016 KLUBU PUDLA ZKWP

Lista skorygowana punktacyjnie.

 

 

1.MISS FIONA Od Lalanki 4880pkt. /18 wyst.
wł. B. Matławska

 

 

 

 

 

2. LEYLA AMEERA Agaregi 3000pkt./18 wyst.
wł. A. Skubik

 

 

 

 

 

3. ARWEN UNDOMIEL REGIA MAJESTATE Czarna Fuga     2095 pkt./29 wyst., Mł. 105/2 wyst.
wł. A. Głowa Łobodzińska

 

 

 

 

 

 

4 ex. ELVIRA from Golden Regia   1375pkt./ 15 wyst. Wet.
wł. A. Skubik

 

 

 

 

 

 

4 ex. EMETTO Nontiscordime   1375 pkt./12 wyst.
wł. I.Iwaszkiewicz

 

 

 

 

 

 

5. ARAMIS Czarna Fuga           1010 pkt./14wyst.
wł. P. Knopek

 

 

 

 

6.CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga          874  pkt./8 wyst. Wet.
wł. Anna Głowa Łobodzińska

 

 

 

 

 

 

 

7. MORGAN Morelowa Radość                 815pkt./ 4 wyst.
wł. Anna Witkowska

 

 

 

 

 

8. SAPPHIRE JEWL of Arcanus Iliria       805 pkt./16 wyst.

wł. E. Mikołajewska

 

 

 

 

 

9. Just Echo of Inspiration 755 pkt./12 wyst.
wł. Marta Witek

 

 

 

 

 

 

 

10. TOPAZ JAWEL of Arcanus Iliria           690  pkt./14 wyst., Mł.495pkt., 195 szcz.
wł. E. Mikołajewska


11 ATAMI ELISABETE                                  665 pkt./6 wyst.
wł. Anita Mikołajczyk

 

 

 

 

 

12. FINNSECH  Morelowa Radość                660 pkt./11 wyst.
wł Marta Kędra

 

 

 

 

 

13.ONLY STAR Black Dignity                                       535pkt./9 wyst.,  380 Mł., 155Szcz.
wł. Agnieszka Sadlik

 

 

 


14.ONLY ONE   Black Dignity                                     510 pkt../10 wyst., Mł.Szcz.140,Szcz.220
wł. M. Cichocka

 

 

 

 

 

15.O’WINNIE CHOCO Naky  485pkt./9 wyst. ( 300 pkt./5Mł.)
wł. A.Adamowicz

 

 

 

 

 

 

16.NEW GLORY Black Dignity                                    435 pkt. /9 wyst.
wł. Agnieszka Sadlik

 

 

 

 

17. ZARA Baltic Dream                                   430 pkt./9 wyst.

wł.Olga Spisak

 

 

 

 

 

18. Kedrems SMARTY BABY 403 pkt./11 wyst.
(mł. szcz. 200 pkt. szcz.133 pkt., mł. 70 pkt.)

wł. Katarzyna Palka

 

 

 

 

19.FARID BOY Sakke  295.pkt. /3 wyst.
wł.E. Pawlak

 

 

 

 

 


20. REGINA VICTORIA FORTUNATA  Czarna Fuga     200 pkt./3 wyst. Wet.

wł. Anna Głowa Łobodzińska

 

 

 

 

 

21. Smart Connections MILLENIUM                                 90 pkt./3 wyst.  Szcz.

wł. Marta Kędra

 

 

 

 

 

22.   HER MAJESTY THE CONQUEROR OF HEARTS Czarna Fuga 75 pkt./2 wyst.
wł. Anna Głowa Łobodzińska

 

 

 

 

23. AVA BROWN Swan of Poland                                         25pkt. / 1 wyst. Szcz.
wł. E. Pawlak i R. Komajda

Możliwość komentowania Wyniki rankingu PUDEL ROKU 2016. została wyłączona

Ranking wystawowy Klubu Pudla w roku 2014

niedziela, 1 Luty, 2015, 17:06
  1. MISS FIONA Od Lalanki, pudel miniaturowy czarny, 9055 punktów na 34 wystawach (5290 młodzież), właściciel Beata Matławska.
  2. Attila-Laki BLACK JOKTAN, pudel średni czarny, 7490 punktów na 42 wystawach (5010 młodzież), właściciel Katarzyna Sobczyk.
  3. LEYLA AMEERA Agaregi, pudel średni apricot, 4055 punktów na 28 wystawach, właściciel Agnieszka Skubik.
  4. MISS EASY LAY Od Lalanki, pudel toy czarny, 3485 punktów na 24 wystawach, właściciel Beata Matławska.
  5. MR PONTIUS Od Lalanki, pudel miniaturowy czarny, 3225 punktów na 16 wystawach, właściciel Aneta Chrystoph.
  6. MORGAN Morelowa Radość, pudel duży apricot, 2035 punktów na 17 wystawach (615 młodzież), właściciel Anna Witkowska.
  7. VIVACE RED VELVET von der Salana, pudel miniaturowy apricot, 2010 punktów na 15 wystawach, właściciel Krystyna Gniadek.
  8. AMICUS OPTIMA Meeganius, pudel duży brązowy, 1720 punktów na 17 wystawach (1105 młodzież), właściciel Magda Stępień.
  9. MOIRA Morelowa Radość, pudel duży apricot, 1590 punktów na 20 wystawach (1310 młodzież), właściciel Lilianna Cholewa.
  10. YVES MIYAEE vom Badener Rebland, pudel średni czarny, 1448 punktów na 13 wystawach (583 młodzież), właściciel Maria Bednarkiewicz.
  11. CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga, pudel miniaturowy czarny, 1420 punktów na 18 wystawach (1420 weteran), właściciel Anna Głowa-Łobodzińska.
  12. EMETTO Nontiscordardime, pudel duży czarny, 1110 punktów na 15 wystawach (375 młodzież), właściciel Iwona Iwaszkiewicz.
  13. YOSHI Crista Mini, pudel toy biały, 1080 punktów na 12 wystawach, właściciel Krystyna Gniadek.
  14. YORRIS Crista Mini, pudel miniaturowy biały, 1020 punktów na 13 wystawach, właściciel Krystyna Gniadek.
  15. HER MAJESTY THE CONQUEROR OF HEARTS Czarna Fuga, pudel miniaturowy czarny, 874 punkty na 21 wystawach (225 młodzież, 360 szczenięta, 289 młodsze szczenięta), właściciel Anna Głowa-Łobodzińska.
  16. EXPRESS YOURSELF Very Merry, pudel duży apricot, 840 punktów na 10 wystawach, właściciel Ewa Drożdż-Winiarska.
  17. OZIL Exquisite Dog, pudel duży czarny, 810 punktów na 8 wystawach (470 młodzież), właściciel Marta Dąbrowska.
  18. OQUIRIMA Exquisite Dog, pudel duży czarny, 786 punktów na 12 wystawach (265 młodzież, 33 szczenięta), właściciel Iwona Miszewska.
  19. FARID BOY Sakke, pudel miniaturowy apricot, 748 punktów na 9 wystawach (585 młodzież, 65 szczenięta, 98 młodsze szczenięta), właściciel Ewa Pawlak.
  20. COLETTA z Halmova Dvora, pudel duży srebrny, 594 punkty na 6 wystawach (140 młodzież, 421 szczenięta, 33 młodsze szczenięta), właściciel Aleksandra Majka.
  21. GOLD BOY VEL ERYK od Pana Waldemara, pudel średni apricot, 495 punktów na 4 wystawach, właściciel Ewa Pawlak.
  22. BAJADERA ze Sfory Chirona, pudel duży apricot, 435 punktów na 8 wystawach (435 młodsze szczenięta), właściciel Ewa Drożdż-Winiarska.
  23. TIMUR Morelowa Radość, pudel duży apricot, 345 punktów na 6 wystawach, właściciel Ewa Drożdż-Winiarska.


Najlepszy Junior

  1. MISS FIONA Od Lalanki, pudel miniaturowy czarny, 9055 punktów na 34 wystawach (5290 młodzież), właściciel Beata Matławska.
  2. Attila-Laki BLACK JOKTAN, pudel średni czarny, 7490 punktów na 42 wystawach (5010 młodzież), właściciel Katarzyna Sobczyk.
  3. MOIRA Morelowa Radość, pudel duży apricot, 1590 punktów na 20 wystawach (1310 młodzież), właściciel Lilianna Cholewa.


Najlepszy Weteran

  1. CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga, pudel miniaturowy czarny, 1420 punktów na 18 wystawach (1420 weteran), właściciel Anna Głowa-Łobodzińska.


Najlepsze Szczenię

  1. COLETTA z Halmova Dvora, pudel duży srebrny, 594 punkty na 6 wystawach (140 młodzież, 421 szczenięta, 33 młodsze szczenięta), właściciel Aleksandra Majka.
  2. HER MAJESTY THE CONQUEROR OF HEARTS Czarna Fuga, pudel miniaturowy czarny, 874 punkty na 21 wystawach (225 młodzież, 360 szczenięta, 289 młodsze szczenięta), właściciel Anna Głowa-Łobodzińska.
  3. FARID BOY Sakke, pudel miniaturowy apricot, 748 punktów na 9 wystawach (585 młodzież, 65 szczenięta, 98 młodsze szczenięta), właściciel Ewa Pawlak.


Najlepsze Młodsze szczenię

  1. BAJADERA ze Sfory Chirona, pudel duży apricot, 435 punktów na 8 wystawach (435 młodsze szczenięta), właściciel Ewa Drożdż-Winiarska.
  2. HER MAJESTY THE CONQUEROR OF HEARTS Czarna Fuga, pudel miniaturowy czarny, 874 punkty na 21 wystawach (225 młodzież, 360 szczenięta, 289 młodsze szczenięta), właściciel Anna Głowa-Łobodzińska.
  3. FARID BOY Sakke, pudel miniaturowy apricot, 748 punktów na 9 wystawach (585 młodzież, 65 szczenięta, 98 młodsze szczenięta), właściciel Ewa Pawlak.


Najlepszy Pudel Duży (Czarny, Biały, Brązowy)

  1. AMICUS OPTIMA Meeganius, pudel duży brązowy, 1720 punktów na 17 wystawach (1105 młodzież), właściciel Magda Stępień.
  2. EMETTO Nontiscordardime, pudel duży czarny, 1110 punktów na 15 wystawach (375 młodzież), właściciel Iwona Iwaszkiewicz.
  3. OZIL Exquisite Dog, pudel duży czarny, 810 punktów na 8 wystawach (470 młodzież), właściciel Marta Dąbrowska.


Najlepszy Pudel Duży (Śniady, Srebrny)

  1. MORGAN Morelowa Radość, pudel duży apricot, 2035 punktów na 17 wystawach (615 młodzież), właściciel Anna Witkowska.
  2. MOIRA Morelowa Radość, pudel duży apricot, 1590 punktów na 20 wystawach (1310 młodzież), właściciel Lilianna Cholewa.
  3. EXPRESS YOURSELF Very Merry, pudel duży apricot, 840 punktów na 10 wystawach, właściciel Ewa Drożdż-Winiarska.


Najlepszy Pudel Średni (Czarny, Biały, Brązowy)

  1. Attila-Laki BLACK JOKTAN, pudel średni czarny, 7490 punktów na 42 wystawach (5010 młodzież), właściciel Katarzyna Sobczyk.
  2. YVES MIYAEE vom Badener Rebland, pudel średni czarny, 1448 punktów na 13 wystawach (583 młodzież), właściciel Maria Bednarkiewicz.


Najlepszy Pudel Średni (Śniady, Srebrny)

  1. LEYLA AMEERA Agaregi, pudel średni apricot, 4055 punktów na 28 wystawach, właściciel Agnieszka Skubik.
  2. GOLD BOY VEL ERYK od Pana Waldemara, pudel średni apricot, 495 punktów na 4 wystawach, właściciel Ewa Pawlak.


Najlepszy Pudel Miniaturowy (Czarny, Biały, Brązowy)

  1. MISS FIONA Od Lalanki, pudel miniaturowy czarny, 9055 punktów na 34 wystawach (5290 młodzież), właściciel Beata Matławska.
  2. MR PONTIUS Od Lalanki, pudel miniaturowy czarny, 3225 punktów na 16 wystawach, właściciel Aneta Chrystoph.
  3. CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga, pudel miniaturowy czarny, 1420 punktów na 18 wystawach (1420 weteran), właściciel Anna Głowa-Łobodzińska.


Najlepszy Pudel Miniaturowy (Śniady, Srebrny)

  1. VIVACE RED VELVET von der Salana, pudel miniaturowy apricot, 2010 punktów na 15 wystawach, właściciel Krystyna Gniadek.
  2. FARID BOY Sakke, pudel miniaturowy apricot, 748 punktów na 9 wystawach (585 młodzież, 65 szczenięta, 98 młodsze szczenięta), właściciel Ewa Pawlak.


Najlepszy Pudel Toy (Czarny, Biały, Brązowy)

  1. MISS EASY LAY Od Lalanki, pudel toy czarny, 3485 punktów na 24 wystawach, właściciel Beata Matławska.
  2. YOSHI Crista Mini, pudel toy biały, 1080 punktów na 12 wystawach, właściciel Krystyna Gniadek.
Możliwość komentowania Ranking wystawowy Klubu Pudla w roku 2014 została wyłączona

RANKING WYSTAWOWY KLUBU PUDLA ZA 2013 ROK

wtorek, 11 Luty, 2014, 10:29

1. 4580 pkt/ 29 wyst.     EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN Toy Biały-pies
wł.Danuta Szwedowska


2.3955 pkt/25 wyst.     MR.WESKER od LALANKI Miniatura Czarny-pies
wł.Beata Matławska                                           3295 pkt/19 wyst.Dorosły
660 pkt/6 wyst. Junior


3.3155 pkt/15 wyst        MR.PONTIUS od LALANKI Miniatura Czarny-pies
wł.Aneta Chrystoph


4. 2820 pkt/25 wyst.      EXPRESS YOURSELF VERY MERY Standard Apricot-suka
wł.Ewa Dróżdż-Winiarska


5. 2295 pkt/24 wyst.     LEYLA AMEERA  AGA-REGI Średni Apricot-suka
wł.Agnieszka Skubik                                           1370 pkt/12 wyst. Dorosła
925 pkt/12 wyst.Junior


6.  2011 pkt/24 wyst.    MISS EASY LAY od LALANKI Toy Czarna-suka
wł.Beata Matławska                                       1305 pkt/12 wyst.Junor
500 pkt/8 wyst. Szczenię
206 pkt/4 wyst. Baby


7. 1500 pkt/10 wyst      VIVACE RED VELVET VON DER SALANA Miniatura Czerwona-suka
wł.Krystyna Gniadek                                                1190 pkt/7 wyst. Dorosła
310 pkt/3 wyst.Junior


8. 1220 pkt/12 wyst.    ATILLA-LAKI BLACK JOKTAN Średni Czarny-pies
wł.Katarzyna Sobczyk                                          80 pkt/2 wyst. Junior
970 pkt/9 wyst. Szczenię
170 pkt/1 wyst. Baby


9.
1163 pkt/9 wyst.         MR.EMINENT od LALANKI Miniatura Czarny-pies
wł.Aneta Chrystoph                                        760 pkt/5 wyst. Junior
210 pkt/2 wyst. Szczenię
193 pkt/2 wyst. Baby


10. 900 pkt/10 wyst.       YORRIS CRISTA MINI Miniatura Biały-pies
wł.Krystyna Gniadek                                      600 pkt/7 wyst. Dorosły
300 pkt/3 wyst. Junior


11. 890 pkt/4 wyst.          FELISITY NON SCORDAR Standard Czarna-suka
wł.Justyna Targosińska


12. 885 pkt/10 wyst  GOLD BOY VEL ERYK od PANA WALDEMARA Średni Apricot-pies
wł.Ewa Pawlak


13. 705 pkt/11 wyst.       YOSHI CRISTA MINI Toy Biała- suka
wł.Krystyna Gniadek                                                     475 pkt/7 wyst Dorosła
230 pkt/4 wyst. Junior


14. 640 pkt/10 wyst.       KAMEL KUDŁATY KŁĘBUSZEK Miniatura Czarny- pies
wł.Alina Rychlewska
15. 525 pkt/14 wyst       INEZ ZŁOCISTY JASTRUN Średni Czarny-suka
wł.Katarzyna Sobczyk                              35 pkt/2 wyst. Dorosła
480 pkt/11 wyst Junior
10 pkt/1 wyst. Szczenię


16. 473 pkt/6 wyst.         AMICUS OPTIMA MEEGANIUS Standard Brązowy-pies
wł.Magdalena Stępień                                  435 pkt/4 wyst. Szczenię
38 pkt/2 wyst. Baby


17. 340pkt/3 wyst.          MORGAN MORELOWA RADOŚĆ Standard Apricot-pies
wł.Anna Witkowska


18. 335 pkt/6 wyst.       TIMUR MORRELOWA RADOŚĆ Standard Apricot- pies
wł.Ewa Dróżdż-Winiarska


19. 311 pkt/4 wyst.         MISS FIONA od LALANKI Miniatura Czarna-suka
wł.Beata Matławska                                    140 pkt/1 wyst. Junior
50 pkt/1 wyst. Szczenię
121 pkt/2 wyst. Baby


20 290 pkt/5 wyst.         ZAHARY M.K.ZŁOCISTY JASTRUN Średni Czarny-pies
wł.Katarzyna Ogłaza


21
. 270 pkt/6 wyst.         REGINA VICTORIA FORTUNATA Miniatura Czarna-suka
wł.Anna Głowa-Łobodzińska


22. 220 pkt/ 7 wyst.       MOIRA MORELOWA RADOŚĆ Standard Apricot-suka
wł.Lilianna Cholewa                                       150 pkt/3 wyst. Szczenię
70 pkt/ 3 wyst.  Baby


23. 180 pkt/3 wyst.       GERTONGARDENS SORBET Standard Brązowa-suka
wł.Magdalena Stępień

NAJLEPSZY JUNIOR 2013 ROKU

1305 pkt/12 wyst.      MISS EASY LAY od LALANKI Toy Czarna-suka
wł.Beata Matławska
925 pkt/12 wyst.       LEYLA AMEERA  AGA-REGI Średni Apricot-suka
wł.Agnieszka Skubik
760/5wyst.   MR.EMINENT od LALANKI Pudel Miniatura pies
wł. Aneta Chrystpoh
660 pkt/6 wyst.         MR.WESKER od LALANKI Miniatura Czarny-pies
wł.Beata Matławska
480 pkt/11 wyst        INEZ ZŁOCISTY JASTRUN Średni Czarny-suka
wł.Katarzyna Sobczyk

310 pkt/3 wyst.         VIVACE RED VELVET VON DER SALANA Miniatura Czerwona-suka
wł.Krystyna Gniadek
300 pkt.3 wyst,          YORRIS CRISTA MINI Miniatura Biały-pies
wł.Krystyna Gniadek
230 pkt/4 wyst.          YOSHI CRISTA MINI Toy Biała- suka
wł.Krystyna Gniadek
140 pkt/1 wyst.         MISS FIONA od LALANKI Miniatura Czarna-suka
wł.Beata Matławska
80 pkt/2 wyst           ATILLA-LAKI BLACK JOKTAN Średni Czarny-pies
wł.Katarzyna Sobczyk

NAJLEPSZE SZCZENIĘ 2013 ROKU

970 pkt/9 wyst.        ATILLA-LAKI BLACK JOKTAN Średni Czarny-pies
wł.Katarzyna Sobczyk
500 pkt/8 wyst.          MISS EASY LAY od LALANKI Toy Czarna-suka
wł.Beata Matławska
435 pkt/4 wyst.         AMICUS OPTIMA MEEGANIUS Standard Brązowy-pies
wł.Magdalena Stępień
210 pkt/2 wyst.         MR.EMINENT od LALANKI Miniatura Czarny-pies
wł.Aneta Chrystoph
340 pkt/3 wyst.          MORGAN MORELOWA RADOŚĆ Standard Apricot-pies
wł.Anna Witkowska
150 pkt/4 wyst.         MOIRA MORELOWA RADOŚĆ Standard Apricot-suka
wł.Lilianna Cholewa
50 pkt/1 wyst.           MISS FIONA od LALANKI Miniatura Czarna-suka
wł.Beata Matławska
10 pkt/1 wyst           INEZ ZŁOCISTY JASTRUN Średni Czarny-suka
wł.Katarzyna Sobczyk

NAJLEPSZE BABY 2013 ROKU

206 pkt/4 wyst           MISS EASY LAY od LALANKI Toy Czarna-suka
wł.Beata Matławska
193 pkt/2 wyst.         MR.EMINENT od LALANKI Miniatura Czarny-pies
wł.Aneta Chrystoph
170 pkt/1 wyst.        ATILLA-LAKI BLACK JOKTAN Średni Czarny-pies
wł.Katarzyna Sobczyk
121 pkt/2 wyst.         MISS FIONA od LALANKI Miniatura Czarna-suka
wł.Beata Matławska
70 pkt/ 3 wyst.         MOIRA MORELOWA RADOŚĆ Standard Apricot-suka
wł.Lilianna Cholewa
38 pkt/2 wyst.          AMICUS OPTIMA MEEGANIUS Standard Brązowy-pies
wł.Magdalena Stępień

NAJLEPSZY PUDEL STANDARD (apricot,red,srebrny)

2815 pkt/25 wyst.      EXPRESS YOURSELF VERY MERY (apricot-suka)
wł.Ewa Dróżdż-Winiarska
340pkt/3 wyst.          MORGAN MORELOWA RADOŚĆ (apricot-pies)
wł.Anna Witkowska
335 pkt/6 wyst.        TIMUR MORRELOWA RADOŚĆ (apricot-pies)
wł.Ewa Dróżdż-Winiarska
220 pkt/ 7 wyst.       MOIRA MORELOWA RADOŚĆ (apricot-suka)
wł.Lilianna Cholewa

NAJLEPSZT PUDEL STANDARD (biały,brązowy,czarny)

890 pkt/4 wyst.          FELISITY NON SCORDAR (czarna-suka)
wł.Justyna Targosińska
473 pkt/6 wyst.         AMICUS OPTIMA MEEGANIUS (brązowy-pies)
wł.Magdalena Stępień
180 pkt/3 wyst.         GERTONGARDENS SORBET (brązowa-suka)
wł.Magdalena Stępień

NAJLEPSZY PUDEL ŚREDNI (biały,brązowy,czarny)

1220 pkt/12 wyst.    ATILLA-LAKI BLACK JOKTAN (czarny-pies)
wł.Katarzyna Sobczyk
525 pkt/14 wyst       INEZ ZŁOCISTY JASTRUN (czarna-suka)
wł.Katarzyna Sobczyk
290 pkt/5 wyst.         ZAHARY M.K.ZŁOCISTY JASTRUN (czarny-pies)
wł.Katarzyna Ogłaza

NAJLEPSZY PUDEL ŚREDNI (apricot,czerwony,srebrny)

2295 pkt/ 24wyst.     LEYLA AMEERA  AGA-REGI (apricot- suka)
wł.Agnieszka Skubik
885 pkt/10 wyst.       GOLD BOY VEL ERYK od PANA WALDEMARA (apricot-pies)
wł.Ewa Pawlak

NAJLEPSZY PUDEL MINIATURA (biały,brązowy,czarny)

3955 pkt/25 wyst.       MR.WESKER od LALANKI (czarny-pies)
wł.Beata Matławska
3155 pkt/15 wyst        MR.PONTIUS od LALANKI (czarny-pies)
wł.Aneta Chrystoph
963 pkt/9 wyst.         MR.EMINENT od LALANKI (czarny-pies)
wł.Aneta Chrystoph
900 pkt/10 wyst.        YORRIS CRISTA MINI (biały-pies
wł.Krystyna Gniadek
640 pkt/10 wyst.       KAMEL KUDŁATY KŁĘBUSZEK (czarny- pies)
wł.Alina Rychlewska
311 pkt/4 wyst.          MISS FIONA od LALANKI (czarna-suka)
wł.Beata Matławska
270 pkt/6 wyst.         REGINA VICTORIA FORTUNATA (czarna-suka)
wł.Anna Głowa-Łobodzińska

NAJLEPSZY PUDEL MINIATURA (apricot,czerwony,srebrny)

1500 pkt/10 wyst        VIVACE RED VELVET VON DER SALANA Miniatura Czerwona-suka
wł.Krystyna Gniadek

NAJLEPSZY PUDEL TOY

4580 pkt/ 29 wyst.     EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN (biały-pies)
wł.Danuta Szwedowska
2011 pkt/24 wyst. MISS EASY LAY od LALANKI (czarna-suka)
wł.Beata Matławska
705 pkt/11 wyst.        YOSHI CRISTA MINI (biała- suka
wł.Krystyna Gniadek

Możliwość komentowania RANKING WYSTAWOWY KLUBU PUDLA ZA 2013 ROK została wyłączona

Ranking na najpiękniejszego Pudla roku 2013.

czwartek, 2 Styczeń, 2014, 16:19

Zgłoszenia psów ( dokumentacja wystawowa tj. karty ocen ) do rankingu za rok 2013  przyjmuje do końca stycznia 2014,

kol. Danuta Szwedowska :  adres mailowy-   szwedanka@wp.pl tel. 42/686-05-22,  kom. 698 -400-785.

Zdjęcia do rankingu na adres;  odlalanki@gmail.com

Możliwość komentowania Ranking na najpiękniejszego Pudla roku 2013. została wyłączona

RANKING WYSTAWOWY ZA 2012 ROK

środa, 20 Luty, 2013, 15:27

ZWYCIĘZCY RANKINGU PUDEL 2012 ROKU






1.  4105 pkt/29 wyst.   EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN

wł.Danuta Szwedowska







2.  3285 pkt/16 wyst.   FELISITY NON Scordar(FCI)

wł.Justyna Targosińska  (3135 pkt/14 Junior 150 pkt/2 Dorosła)






3. 2832 pkt/18 wyst. MR WESKER Od Lalanki  (MŁ. ZWYC. EUROPY ’12).

wł.Beata Matławska    ( 1900 pkt/9. Junior,589 pkt/6 wyst.Puppy,363 pkt/3 wyst.Baby)






4. 2705 pkt/18 wyst   MR PONTIUS Od Lalanki  (ZWYC. EUROPY ’12.)

wł.Aneta Chrystoph






5. 2140 pkt/9 wyst. MISS SHAKING BOOGIE Od Lalanki (ZWYC. śWIATA 09′ i 12′).

wł.Beata Matławska






6. 1480 pkt/21 wyst.  EXPRESS YOURSELT Very-Mery

wł.Ewa Dróżdż-Winiarska      (545 pkt/9 wyst.Junior 935 pkt/12 wyst. Dorosła)






7.  1120 pkt/17 wyst.  TOCZKA Morelowa Radość

wł.Lilianna Cholewa






8. 720 pkt/9 wyst.     ARABELLA M.K.Złocisty Jastrun FCI

wł.Maria i Karolina Bednarkiewicz






9.  700 pkt/10 wyst.   VIVACE RED VELVET von der Salana Pudel Miniatura Czerwona – suka

wł.Krystyna Gniadek   (65 pkt/1 wyst.Junior569 pkt/7 wyst.Puppy66 pkt/2 wyst.Baby)

10.  690 pkt/10 wyst     REGINA VICTORIA FORTUNATA  Czarna Fuga

wł.Anna Głowa-Łobodzińska






11. 620 pkt/9 wyst.     YORRIS Crista Mini

wł.Krystyna Gniadek   ( 163 pkt/ 3 wyst. Puppy57 pkt/ 6 wyst.Baby )






12. 608 pkt/10 wyst.   TIMUR Morelowa Radość

wł.Ewa Dróżdż-Winiarska






13.  600 pkt/10 wyst.     FAVOURITE WALDO Yokozuna

wł.Wiesława Czubak     (290 pkt/5 wyst. Junior310 pkt/5 wyst.Dorosły)

14. 531 pkt/9 wyst.     QUEEN VICTORIA  Złocisty Jastrun (FCI)

wł.Lilianna Wrońska-Kuśmierek






15. 496 pkt/10 wyst.     LEYLA AMEERA  Aga-Regi

wł.Agnieszka Skubik     (65 pkt/1 wyst. Junior164 pkt/4 wyst. Puppy267 pkt/5 wyst.Baby)

16.  365 pkt/3 wyst.     KRASAVCHIK ot Madam Sarmont

wł.Danuta Szwedowska

17. 360 pkt/6 wyst.     ELVIRA from Golen Regia

wł.Agnieszka Skubik






18. 350 pkt.7 wyst.      GOLD BOY VEL ERYK od Pana Waldemara

wł.Ewa Pawlak                   (200 pkt/3 wyst.Junior150 pkt/4 wyst.Dorosły)

19.  332 pkt/9 wyst.     CHICA BELLA Bati-Bel

wł.Agnieszka Pilawska-Sadlik






20. 255 pkt/9 wyst.       YOSHI Crista Mini

wł.Krystyna Gniadek  (88 pkt/3 wyst.puppy167 pkt/6 wyst.Baby)

21.   190 pkt/5 wyst.       MONA LIZA Trójkolorowa Kokarda

wł Agnieszka Pilawska-Sadlik

22.   160 pkt/2 wyst.       QUEE OF THE RIING Czarna Fuga

wł.Anna Głowa-Łobodzińska

NAJLEPSZE BABY 2012 ROKU

1. 457 pkt/6 wyst. YORRIS Crista Mini Pudel Toy Biały – pies

wł.Krystyna Gniadek

2. 363 pkt/3 wyst.     MR WESKER Od Lalanki Pudel Miniatura Czarna – pies

wł.Beata Matławska 

3. 267 pkt/5 wyst.       LEYLA AMEERA Aga-Regi Pudel Średni Apricot – suka

wł.Agnieszka Skubik

4. 167 pkt/6 wyst.      YOSHI Crista Mini Pudel Toy Biały – suka

wł.Krystyna Gniadek

5. 66 pk/2 wyst.        VIVACE RED VELVET von der Salana Pudel Miniatura Czerwona  – suka

wł.Krystyna Gniadek

NAJLEPSZE PUPPY 2012 ROKU

1589 pkt/6 wyst       MR WESKER Od Lalanki Pudel Miniatura Czarna – pies

wł.Beata Matławska

2. 569 pkt/7 wyst.     VIVACE RED VELVET von der Salana Pudel Miniatura Czerwona– suka

wł.Krystyna Gniadek

3. 164 pkt/4 wyst.       LEYLA AMEERA Aga-Regi Pudel Średni Apricot – suka

wł.Agnieszka Skubik

4. 163 pkt/3 wyst.      YORRIS Crista Mini Pudel Toy Biały – pies

wł.Krystyna Gniadek

5. 88 pkt/3 wyst.       YOSHI Crista Mini Pudel Toy Biały – suka

wł.Krystyna Gniadek

NAJLEPSZY JUNOR 2012 ROKU

1. 3135 pkt/14 wyst     FELISITY NON Scordar(FCI)       Pudel Standard Czarna – suka

wł.Justyna Targosińska

2. 1900 pkt/9 wyst.     MR WESKER Od Lalanki Pudel Miniatura Czarna – pies

wł.Beata Matławska 

3. 545 pkt/9 wyst.      EXPRESS YOURSELT Very-Mery Pudel Standard Apricot – suka

wł.Ewa Dróżdż-Winiarska

4. 290 pkt/5 wyst.       FAVOURITE WALDO Yokozuna Pudel Toy Biały – pies

wł.Wiesława Czubak

5. 200 pkt/3 wyst.      GOLD BOY VEL ERYK od Pana Waldemara Pudel Średni Aprocot – pies

wł.Ewa Pawlak

6. 65 pkt/1 wyst.      LEYLA AMEERA Aga-Regi Pudel Średni Apricot – suka

wł.Agnieszka Skubik

65 pkt/1 wyst.       VIVACE RED VELVET von der Salana Pudel Miniatura  Czerwona– suka

wł.Krystyna Gniadek

NAJLEPSZY WETERAN 2012 ROKU

1. 365 pkt/3 wyst.     KRASAVCHIK ot Madam Sarmont Pudel Miniatura Biała – pies

wł.Danuta Szwedowska

2. 160 pkt/2 wyst.       QUEE OF THE RIING Czarna Fuga Pudel Miniatura Czarna – suka

wł.Anna Głowa-Łobodzińska

NAJLEPSZY PUDEL STANDARD(czarny) SUKI

3285 pkt/16 wyst.   FELISITY NON Scordar(FCI)

wł.Justyna Targosińska

332 pkt/9 wyst.     CHICA BELLA Bati-Bel

wł.Agnieszka Pilawska-Sadlik

NAJLEPSZY PUDEL STANDARD(apricot,)PSY

608 pkt/10 wyst.    TIMUR Morelowa Radość

wł.Ewa Dróżdż-Winiarska

NAJLEPSZY PUDEL STANDARD(apricot)SUKI

1480 pkt/21 wyst.  EXPRESS YOURSELT Very-Mery

wł.Ewa Dróżdż-Winiarska

1120 pkt/17 wyst.    TOCZKA Morelowa Radość

wł.Lilianna Cholewa

NAJLEPSZY PUDEL ŚREDNI(apricot)PSY

350 pkt.7 wyst.      GOLD BOY VEL ERYK od Pana Waldemara

wł.Ewa Pawlak

NAJLEPSZY PUDEL ŚREDNI(apricot,)SUKI

496 pkt/10 wyst.     LEYLA AMEERA Aga-Regi

wł.Agnieszka Skubik

360 pkt/6 wyst.     ELVIRA from Golen Regia

wł.Agnieszka Skubik

NAJLEPSZY PUDEL ŚREDNI(brązowy)SUKI

720 pkt/9 wyst.     ARABELLA M.K.Złocisty Jastrun FCI

wł.Maria i Karolina Bednarkiewicz

NAJLEPSZY PUDEL ŚREDNI(czarny)SUKI

531 pkt/9 wyst.     QUEEN VICTORIA  Złocisty Jastrun (FCI) Pudel Średni Czarny – suka

wł.Lilianna Wrońska-Kuśmierek

NAJLEPSZY PUDEL MINIATURA(czerwony)SUKI

700 pkt/10 wyst.   VIVACE RED VELVET von der Salana

wł.Krystyna Gniadek

NAJLEPSZY PUDEL MINIATURA(biały)PSY

365 pkt/3 wyst.     KRASAVCHIK ot Madam Sarmont

wł.Danuta Szwedowska

NAJLEPSZY PUDEL MINIATURA(czarny)PSY

2832 pkt/18 wyst. MR WESKER Od Lalanki

wł.Beata Matławska

2705 pkt/18 wyst   MR PONTIUS Od Lalanki

wł.Aneta Chrystoph

NAJLEPSZY PUDEL MINIATURA(czarny)SUKI

2140 pkt/9 wyst. MISS SHAKING BOOGIE Od Lalanki

wł.Beata Matławska

690 pkt/10 wyst     REGINA VICTORIA FORTUNATA  Czarna Fuga

wł.Anna Głowa-Łobodzińska    

190 pkt/5 wyst.       MONA LIZA Trójkolorowa Kokarda

wł Agnieszka Pilawska-Sadlik

160 pkt/2 wyst.       QUEE OF THE RIING Czarna Fuga

wł.Anna Głowa-Łobodzińska

NAJLEPSZY PUDEL TOY – PSY

4105 pkt/29 wyst.   EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN Biały

wł.Danuta Szwedowska

620 pkt/9 wyst.     YORRIS Crista Mini Biały

wł.Krystyna Gniadek

600 pkt/10 wyst.     FAVOURITE WALDO Yokozuna Biały

wł.Wiesława Czubak

NAJLEPSZY PUDEL TOY – SUKI

255 pkt/9 wyst.       YOSHI Crista Mini Biała

wł.Krystyna Gniadek


Możliwość komentowania RANKING WYSTAWOWY ZA 2012 ROK została wyłączona

Ranking Klubu Pudla za rok 2012.

czwartek, 3 Styczeń, 2013, 20:07

Zgłoszenia psów ( dokumentacja wystawowa tj. karty ocen ) do rankingu za rok 2012  przyjmuje do końca stycznia 2013,

kol. Danuta Szwedowska :  adres mailowy-   szwedanka@wp.pl tel. 42/686-05-22,  kom. 698 -400-785.

Zdjęcia do rankingu na adres;  odlalanki@gmail.com

PIERWSZE WYNIKI ZWYCIĘZCÓW RANKINGU KLUBU PUDLA W POLSCE ZA 2012 ROK.






4105 pkt/29 wyst.  EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN   Pudel Toy biały – pies
wł.Danuta Szwedowska

3285 pkt/16 wyst   FELISITY NON Scordar(FCI)  Pudel Standard czarny – suka
wł.Justyna Targosińska






2832 pkt/18 wyst. wyst.   MR  Wesker Od Lalanki       Pudel Miniatura  czarny-pies
wł.Beata Matławska

2705 pkt/18 wyst   MR PONTIUS od Lalanki                 Pudel Miniatura Czarna – pies
wł.Aneta Chrystoph






2100 pkt/9 wyst.  MISS SHAKING BOOGIE Od Lalanki        Pudel  Miniatura  czarna – suka
wł.Beata Matławska






1480 pkt./21wyst . Express Yourself Very-Merry,        Pudel Standard apricot – suka
wł.Ewa Dróżdż-Winiarska






1120 pkt/17 wyst. TOCZKA Morelowa Radość      Pudel Standard apricot – suka
wł.Liliana Cholewa






720 pkt/9 wyst  ARABELLA M.K.Złocisty Jastrun(FCI)  Pudel Średni brązowy-suka
wł.Maria,Karolina Bednarkiewicz






710 pkt./10 wyst. VIVACE RED VELVET von der Salana,       Pudel Miniatura czerwona – suka
wł.Krystyna Gniadek

690 pkt/10 wyst.   REGINA VICTORIA FORTUNATA Czarna Fuga   Pudel Miniatura Czarna-suka
wł. Anna Głowa-Łobodzińska






620 pkt./9  wyst.  YORRIS Crista Mini                 Pudel Toy    biały – pies
wł.Krystyna Gniadek

608 pkt./10wyst.  TIMUR Morelowa Radość                    Pudel Standard apricot – pies
wł.Ewa Dróżdż-Winiarska

600 pkt/10 wyst.  FAVORURITE WALDO Yokozuna     Pudel Toy biały – pies
wł.Wiesława Czubak

496 pkt/10 wyst.   LEYLA AMEERA Aga-Regi           Pudel Średni apricot – suka
wł.Agnieszka Skubik

365 pkt./ 3 wyst   KRASAVCHIK ot Madam Sarmont    Pudel Miniatura biały – pies
wł.Danuta Szwedowska

360 pkt./6 wyst.   ELWIRA from Golden Regia       Pudel Średni apricot – suka
wł.Agnieszka Skubik






350 pkt./7 wyst. GOLD BOY VEL ERYK od Pana Waldemara ,Pudel Śr. apricot- pies
wł.Ewa Pawlak

330 pkt/8 wyst.  CHICA BELLA Bati-Bel           Pudel Standard czarny – suka
wł.Agnieszka Pilawska-Sadlik






255 pkt/9  wyst.   YOSHI Crista Mini                          Pudel Toy    biała – suka
wł.Krystyna Gniadek

190 pkt/5 wyst.    Mona Liza Trójkolorowa Kokarda   Pudel miniatura czarna – suka
wł.Agnieszka Pilawska-Sadlik

160 pkt/2 wyst.   QUEEN OF THE RING Czarna Fuga      Pudel Miniatura Czarna – suka
wł.Anna Głowa-Łobodzińska

Możliwość komentowania Ranking Klubu Pudla za rok 2012. została wyłączona

Zwycięzcy Rankingu za rok 2011

piątek, 17 Luty, 2012, 12:25







lok. 1. NAJLEPSZY PUDEL: MINIATURA CZARNA SUKA
MISS SHAKING BOOGIE od Lalanki
wł.Beata Matławska
4575 pkt/22 wyst.



LOK. 2.NAJLEPSZY :TOY BIAŁY -PIES

EXECUTIVE LEAGUE OF GENTLEMEN
wł.Danuta Szwedowska
3920 pkt/32 wyst.






LOK. 3.MINIATURA CZARNA – PIES
Mr.PONTIUS od Lalanki
wł.Aneta Chrystoph
3705 pkt/15 wyst.


LOK. 4. NAJLEPSZY PUDEL ŚREDNI APRICOT-SUKA
ELVIRA FROM GOLDEN REGIA
wł.Agnieszka Skubik
1365 pkt/15 wyst.


LOK. 5. NAJLEPSZY PUDEL STANDARD BIAŁY-PIES

VOLZHSKIY TALISMAN EGOR
wł.Marta Lorentz
1260 pkt/14 wyst.


LOK.6. NAJLEPSZY PUDEL ŚREDNI BRĄZOWA-SUKA

ARABELLA M.K.ZŁOCISTY JASTRUN
wł.Maria i Karolina Bednarkiewicz
SZCZ. 50 pkt/2wyst., MŁ. 455 pkt/4wyst. ,D. 595 pkt/7wyst.
RAZEM  1100 pkt/13wyst.






LOK.7.STANDARD  CZARNA-SUKA

FIRST IMRESSION ISMENA
wł.Marta Dąbrowska
1065 pkt/10 wyst.







LOK.8. NAJLEPSZA MINIATURA APRICOT-SUKA

PRINCESSA PENELOPE FROM AMBER QUEEN ROMANCE
wł.Waldemar Czudejko
890 pkt/12 wyst.


LOK. 9. NAJLEPSZY PUDEL DUŻY APRICOT-SUKA

TOCZKA MORELOWA RADOŚĆ
wł.Lilianna Cholewa
SZCZ. 125 pkt/3wyst.,MŁ.  623 pkt/11wyst
RAZEM  748 pkt/14wyst


LOK.10. MINIATURA APRICOT-PIES

HRABRY MALYSH ot ZOLOTOGO PRIBOJA
wł.Natalia Jurczak
JUN.; 255 pkt/3 wyst.,  D.: 415 pkt/4 wyst,
RAZEM 670 pkt/7 wyst.

MINIATURA CZARNA-SUKA

REGINA VICTORIA CZARNA FUGA
wł.Anna Głowa-Łobodzińska
660 pkt/10 wyst.



PUDEL ŚREDNI CZARNY-SUKA

QUEEN VICTORIA M.K.ZŁOCISTY JASTRUN
wł.Lilianna Wrońska-Kuśmierek
MŁ. 225 pkt/5wyst.,D. 330pkt/6wyst.
RAZEM   555 pkt/11wyst


PUDEL MINIATUROWY BIAŁY-PIES
NAJLEPSZY WETERAN !!!***

KRASAVCHIK ot MADAM SARMONT
wł.Danuta Szwedowska
Razem:590 pkt/5wyst ( kl. wet.)

MINIATURA APRICOT-SUKA

GOLD LEIDI VEL GREIS PANA WALDEMARA
wł.Waldemar Czudejko
B:320 pkt/3 wyst., Szcz..:50 pkt/2 wyst., J.:15 pkt/1 wyst.
RAZEM 385 pkt/6 wyst.

CZARNA MINIATURA-SUKA

QUEEN OF THE RING CZARNA FUGA
wł.Anna Głowa-Łobodzińska
Razem: 305 pkt/3 wyst.

*** NAJLEPSZY WETERAN to KRASAVCHIK ot MADAM SARMONT wł.Danuta Szwedowska.
Przepraszam za pomyłkę w posumowaniu rankingu i tą drogą gratuluję  weteranowi wyników wystawowych.


Możliwość komentowania Zwycięzcy Rankingu za rok 2011 została wyłączona

Ranking za 2008 rok

czwartek, 16 Lipiec, 2009, 21:42

Wyniki rankingu za 2008 rok


1. Caspian Line’s EYE CATCHER (min.cz) 4133 pkt/29 wyst.- wł.Beata Matławska

 


2. BARBI Salina Westen (toy cz.) 2091 pkt/28 wyst. – wł.Elżbieta Róg,Aneta Cisowska


3. BONCO Der Schwarze Traum (śred.cz) 1678 pkt/16 wyst. – wł.Maria Bednarkiewicz
4. BASCO Fantazja Brown (śred.brąz) 1591 pkt/30 wyst. – wł.Ewa Gałuszka
5. SARA Szemrowicki Dworek (biała) 1469 pkt/21 wyst. –  wł.Małgorzata ,Krzysztof Kwapisz
6. INDIRICA RAKKAS AH (śred.apric.) 1230 pkt/22 wyst. – wł.Ewa Gałuszka
7. ARIS Fantazja Brown (śred.brąz) 1210 pkt/27 wyst. – wł.Ewa Gałuszka
8. MISS NEGRY od Lalanki (min.cz.) 1206 pkt/12 wyst. – wł.Joanna Głogowska
9. KRASAVCHIK ot Madam Sarmont (min.bi.) 1172 pkt/15 wyst. – wł.Danuta Szwedowska
10. BEL AMI BONAPARTE Von der Salana (min.apri) 1162 pkt/13 wyst. – wł.Alina Hajdasz
11. BROCCA FATIMA Nontiscordardime (duży cz) 1073 pkt/12 wyst. – wł.Iwona Guz,Justyna Targosińska
12. BIRINO Nontiscordardime (duży cz.) 911 pkt/13 wyst. – wł.Iwona Guz,Maria Kubić
13. KONEK GORBUNOK iz Zimnih Grez (min.bi.) 686 pkt/11 wyst. – wł.Danuta Szwedowska
14. MISS PONTIUS od Lalanki (min.cz.) 645 pkt/11 wyst. – wł.Aneta Chrystoph
15. DANCE Whit Me Rose (duży bi.) 511 pkt/10 wyst. – wł.Katarzyna Sołowiej
16. FABIANO Karmazynowy Błękit (min.apric.) 460 pkt/ 7 wyst. – wł.Urszula Kowalczyk
17. NINIHILL’S RUNNING FOR WIN (duży bi.) 406 pkt/ 6 wyst. – wł.Irena Kempińska,Danuta Marciniak
18. CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga (min.cz.) 391 pkt/ 8 wyst. – wł.Anna Głowa-Łobodzińska
19. ZOLOTAYA PECTORAL Graal (śred.apric.) 377 pkt/ 3 wyst. – wł.Ewa Jagiełło
20. BELLA-BATILDA Nontiscordardime (duży cz.) 337 pkt/10 wyst. – wł.Krysian Licznerski
21. AGA od Pana Waldemara (min.apric.) 298 pkt/ 8 wyst. – wł.Sandra Jędra
22. QUEEN OF THE RING Czarna Fuga (min.cz.) 285 pkt/ 5 wyst. – wł.Anna Głowa-Łobodzińska
23. QURINUS Bursztynowa Bona (min.brąz) 251 pkt/ 4 wyst. – wł.Joanna Głogowska
24. BROWN HARKY From Orion Genesis (duży brąz) 30 pkt/ 2 wyst. – wł.Tomasz Gładykowski

NAJLEPSZE BABY 2008


1. MISS PONTIUS od Lalanki (min.cz.- 25 pkt/ 1 wyst.) – wł.Aneta Chrystoph
2. QURINUS Bursztynowa Bona (min.brąz) 20 pkt/ 1 wyst. – wł.Joanna Głogowska

NAJLEPSZE SZCZENIĘ 2008

1 MISS PONTIUS od Lalanki (min.cz) 425 pkt/ 7 wyst. – wł.Aneta Crystoph
2 QURINUS Bursztynowa Bona (min.brąz) 215 pkt/ 2 wyst. – wł.Joanna Głogowska
3 AGA od Pana Waldemara (min.apric.) 150 pkt/ 4 wyst. – wł.Sandra Jędra
4 NINIHILL,S RUNNING FOR WIN (duży bi.) 145 pkt/ 2 wyst. – wł.Irena Kempińska,Danuta Marciniak
5 INDIRICA RAKKAS AH (śred.apric.) 25 pkt/ 1 wyst. – wł.Ewa Gałuszka

NAJLEPSZY JUNIOR 2008

1 Caspian Line’s EYE CATCHER (min.cz. 1305 pkt/ 8 wyst.) zdjęcie j/w
2 BONCO Der Schwarze Traum (śred.cz) 1057 pkt/ 8 wyst. – wł. Maria Bednarkiewicz
3 INDIRICA RAKKAS AH (śred.apric.) 1019 pkt/18 wyst. – wł.Ewa Gałuszka
4 BROCCA FATIMA Nontiscordardime (duży cz) 440 pkt/ 4 wyst. – wł.Iwona Guz,Justyna Targosińska
5 NINIHILL,S RUNNING FOR WIN (duży bi.) 261 pkt/ 4 wyst. – wł.Irena Kempińska,Danuta Marciniak
6 MISS PONTIUS od Lalanki (min.cz) 195 pkt/ 3 wyst. – wł.Aneta Chrystoph
7 BELLA-BATILDA Nontiscordardime (duży cz) 181 pkt/ 5 wyst. – wł.Krystian Licznerski
8 AGA od Pana Waldemara (min.apric.) 145 pkt/ 4 wyst. – wł. Sandra Jędra
9 BIRINO Nontiscordardime (duży cz) 70 pkt/ 1 wyst. – wł.Iwona Guz,Maria Kubić
10 BROWN HARKY From Orion Genesis (duży brąz) 30 pkt/ 2 wyst. – wł.Tomasz Gładykowski
11 QURINUS Bursztynowa Bona (min.brąz) 16 pkt/ 1 wyst. – wł.Joanna Głogowska

NAJLEPSZY WETERAN 2008

 

QUEEN OF THE RING Czarna Fuga (min. cz. 285 pkt/5 wyst.)

NAJLEPSZY PUDEL DUŻY B/B/C 2008

1 BROCCA FATIMA Nontiscordardime (czarna) 1073 pkt/12 wyst.

NAJLEPSZY PUDEL ŚREDNI A/S 2008

INDIRICA RAKKAS AH (apricot) 1230 pkt/22 wyst.

NAJLEPSZY PUDEL ŚREDNI B/B/C 2008
BONCO Der Schwarze Traum (czarny) 1678 pkt/16 wyst.zdjęcie j/w

NAJLEPSZY PUDEL MININIATUROWY A/S 2008

BEL AMI BONAPARTE von der Salana(apricot) 1162 pkt/13 wyst.

NAJLEPSZY PUDEL MINIATUROWY B/B/C 2008
Caspian Line’s EYE CATCHER (czarny) 4133 pkt/29 wyst. zdjęcie j/w

NAJLEPSZY PUDEL TOY 2008
BARBI Salina Westen (czarna) 2091 pkt/28 wyst. zdjęcie j/w

Pozostałe zestawienia:

————————————————————————
PUDEL DUŻY (b/b/c)
psy
szczenięta
1 Ninihill’s RUNNING FOR WIN (biały) 145 pkt/ 2 wyst.
młodzież
1 Ninihill’s RUNNING FOR WIN (biały) 261 pkt/ 4 wyst.
2 BIRINO Nontiscordardime (czany) 70 pkt/ 1 wyst.
3 BRAWN HARKY From Orion Genesis (brąz) 30 pkt/ 1 wyst.
dorosłe
1 BIRINO Nontiscordardime (czarny) 841 pkt/12 wyst.
najlepsze psy:
1 BIRINO Nontiscordardime (czarny) 911 pkt/13 wyst.
2 NINIHILL,S RUNNING FOR WIN (biały) 406 pkt/ 6 wyst.
3 BROWN HARKY From Orion Genesis (brąz) 30 pkt/ 1 wyst.
suki
młodzież
1 BROCCA FATIMA Nontiscordardime (czarna) 440 pkt/ 4 wyst.
2 BELLA-BATILDA Nontiscordardime (czarna) 181 pkt/ 5 wyst.
dorosłe
1 BROCCA FATIMA Nontiscordardime (czarna) 633 pkt/ 8 wyst.
2 DANCE Whit Me Rose (biała) 511 pkt/10 wyst.
3 BELLA-BATILDA Nontiscordardime (czarna) 156 pkt/ 5 wyst.
najlepsze suki
1 BROCCA FATIMA Nontiscordardime (czarna) 1073 pkt/12 wyst.
2 DANCE Whit Me Rose (biała) 511 pkt/10 wyst.
3 BELLA-BATILDA Nontiscordardime (czarna) 337 pkt/10 wyst.
Najlepszy PUDEL DUŻY (b/b/c)
1 BROCCA FATIMA Nontiscordardime (czarna) 1073 pkt/12 wyst.
2 BIRINO Nontiscordardime (czarny) 911 pkt/13 wyst.
3 DANCE Whit Me Rose (biała) 511 pkt/10 wyst.
4 NINIHILL,S RUNNING FOR WIN (biały) 406 pkt/ 6 wyst.
5 BELLA-BATILDA Nontiscordardime (czarna) 337 pkt/10 wyst.
6 BROWN HARKY From Orion Genesis (brąz) 30 pkt/ 2 wyst.

—————————————————————————–
PUDEL ŚREDNI( a/s)
psy
1 INDIRIKA RAKKAS AH (apricot) 1230 pkt/22 wyst.
szczenię 25 pkt/ 1 wyst.
młodzież 1019 pkt/18 wyst.
dorosły 186 pkt/ 3 wyst.

suki
1 ZOLOTAYA PECTORAL GRAAL (apricot) 377 pkt/ 3 wyst.
Najlepszy PUDEL ŚREDNI (a/s)
1 INDIRICA RAKKAS AH (apricot) 1230 pkt/22 wyst.
2 ZOLOTAYA PECTORAL GRAAL (apricot) 377 pkt/ 3 wyst.

—————————————————————————————–
PUDEL ŚREDNI(b/b/c)
psy
młodzież
1 BONCO Der Schwarze Traum (czarny) 1057 pkt/ 8 wyst.
dorosłe
1 BASCO Fantazja Brown (brąz) 1597 pkt/30 wyst.
2 ARIS Fantazja Brown (brąz) 1210 pkt/27 wyst.
3 BONCO Der Schwarze Traum (czarny) 621 pkt/ 8 wyst.
Najlepszy PUDEL ŚREDNI (b,b,c)
1 BONCO Der Schwarze Traum (czarny) 1678 pkt/16 wyst.
2 BASCO Fantazja Brown (brąz) 1591 pkt/30 wyst.
3 ARIS Fantazja Brown (brąz) 1210 pkt/27 wyst.

—————————————————————————————–
PUDEL MINIATUROWY(a/s)
psy
dorosłe
1 BEL AMI BONAPARTE von der Salana (apricot) 1162 pkt/13 wyst.
2 FABIANO Karmazynowy Błękit (apricot) 460 pkt/ 7 wyst
suki
1 AGA od Pana Waldemara (apricot) 298 pkt/ 8 wyst.
szczenię 150 pkt/ 4 wyst.
młodzież 148 pkt/ 4 wyst.
Najlepszy PUDEL MINIATUROWY(a/s)
1 BEL AMI BONAPARTE von der Salana(apricot) 1162 pkt/13 wyst.
2 FABIANO Karmazynowy Błękit (apricot) 460 pkt/ 7 wyst.
3 AGA od Pana Waldemara (apricot) 298 pkt/ 8 wyst.

—————————————————————————————–
PUDEL MINIATUROWY( b/b/c)
psy
baby
1 MISS PONTIUS od Lalanki (czarny) 25 pkt/ 1 wyst.
2 QURINUS Bursztynowa Bona (brąz) 20 pkt/ 1 wyst.
szczenię
1 MISS PONTIUS od Lalanki (czarny) 425 pkt/ 7 wyst.
2 QURINUS Bursztynowa Bona (brąz) 215 pkt/ 2 wyst.
młodzież
1 Caspian Line’s EYE CATCHER (czarny) 1305 pkt/ 8 wyst.
2 MISS PONTIUS od Lalanki (czarny) 195 pkt/ 3 wyst.
3 QURINUS Bursztynowa Bona (brąz) 16 pkt/ 1 wyst.
dorosłe
1 Caspian Line’s EYE CATCHER (czarny) 2828 pkt/21 wyst.
2 KRASAVCHIK ot Madam Sarmont (biały) 1173 pkt/15 wyst.
3 KONEK GORBUNOK iz Zimnih Grez (biały) 686 pkt/10 wyst.
4 CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga (czarny) 391 pkt/ 8 wyst.
najlepsze psy:
1 Caspian Line’s EYE CATCHER (czarny) 4133 pkt/29 wyst.
2 KRASAVCHIK ot Madam Sarmont (biały) 1172 pkt/15 wyst.
3 KONEK GORBUNOK iz Zimnih Grez (biały) 686 pkt/10 wyst.
4 MISS PONTIUS od Lalanki (czarny) 645 pkt/11 wyst.
5 CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga (czarny) 391 pkt/ 8 wyst.
6 QURINUS Bursztynowa Bona (brąz) 251 pkt/ 4 wyst.
suki
dorosłe
1 MISS NEGRY od Lalanki (czarna) 1206 pkt/12 wyst.
2 SARA Szemrowicki Dworek (biała) 216 pkt/5 wyst.
weteran
1 QUEEN OF THE RING Czarna Fuga (czarna) 285 pkt/ 5 wyst.
najlepsze suki:
1 MISS NEGRY od Lalanki( czarna) 1206 pkt/12 wyst.
2 QUENN OF THE RING Czarna Fuga(czarna) 285 pkt/ 5 wyst.
3 SARA Szemrowicki Dworek (biała) 216 pkt/5 wyst.
Najlepszy PUDEL MINIATUROWY (b,b,c)
1 Caspian Line’s EYE CATCHER (czarny) 4133 pkt/29 wyst.
2 MISS NEGRY od Lalanki (czarna) 1206 pkt/12 wyst.
3 KRASAVCHIK ot Madam Sarmont (biały) 1172 pkt/15 wyst.
4 KONEK GORBUNOK iz Zimnih Grez (biały) 686 pkt/10 wyst.
5 MISS PONTIUS od Lalanki (czarny) 645 pkt/11 wyst.
6 CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga (czarny) 391 pkt/ 8 wyst.
7 QUEEN OF THE RING Czarna Fuga (czarna) 285 pkt/ 5 wyst.
8 QURINUS Bursztynowa Bona (brąz) 251 pkt/ 4 wyst
9 SARA Szemrowicki Dworek (biała) 216 pkt/5 wyst.

—————————————————————————————–
PUDEL TOY
suki dorosłe,
Najlepszy PUDEL TOY
1 BARBI Salina Westen (czarna) 2091 pkt/28 wyst
2 SARA Szemrowicki Dworek (biała) 1253 pkt/16 wyst.

Możliwość komentowania Ranking za 2008 rok została wyłączona