» Nowości

BIS XIII Krajowej Wystawy Klubu Pudla

czwartek, 2 Listopad, 2017, 10:50

XIII Krajowa Wystawa Klubu Pudla 2017

BIS I pudel średni czarny Attila-Laki BLACK JOKTAN wł. Katarzyna Sobczyk
BIS II pudel duży czarny Saxon AMERICAN DRAGON wł. Lenka Flasarova
BIS III pudel miniaturowy srebrny CRAZY LOVE Durante Vita wł. Artur Siejak
BIS IV pudel średni płowy HULA HOOP Esculap Suprime wł. Katarzyna Stachowicz
BIS V pudel toy EXCELLENT ESPRESSION Lindeza wł. Marta Wittek
BIS VI pudel miniaturowy czarny Kedrems SMARTY BABY wł. Katarzyna Palka
BIS VII pudel duży płowy BAJADERA ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIS Junior I pudel miniaturowy srebrny DAENERYS Angelino Mini wł. Renata Flig
BIS Junior II pudel duży czarny JOSEFINA Nonitscordardime wł. Mirosław Olejnik
BIS Junior III pudel toy OXA Wisdom and Beauty wł. Krzysztof Jaworski
BIS Junior IV pudel duży płowy DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
BIS Junior V pudel średni płowy JAMILAH FAWZIYA Agaregi wł. Agnieszka Skubik
 


 

 

 

 

 

 

 

 

BIS Weteran I pudel średni płowy ELVIRA from Golden Regia wł. Agnieszka Skubik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIS Szczeniąt I pudel miniaturowy biały BIANCO BRUJ Prudnicki Dworek wł. Daria Szeja-Bruj
BIS Szczeniąt II pudel duży czarny Jasenak DRESSING IN BLACK wł Aldona Hołek-Karczmarska
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BIS Młodszych Szczeniąt I pudel duży czarny Inkystone JSET ADVENTURE wl. Lenka Flasarova
BIS Młodszych Szczeniąt II pudel toy HARLEY QUINN Morelowa Radość wł. Liliana Cholewa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I lokata Para Hodowlana pudel średni czarny Attila-Laki BLACK JOKTAN i CANDY GIRL Star of Silesia wł. Katarzyna Sobczyk
II lokata Para Hodowlana pudel duży czarny EMETTO Nontiscordardime i Celebrities GRACE KELLY wł. Iwona Iwaszkiewicz  & Iwona Miszewska
III lokata Para Hodowlana pudel duży plowy BAJADERA ze Sfory Chirona i DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
IV lokata Para Hodowlana pudel miniaturowy płowy wł. OSMAN Wisdom and Beauty i ORINA Wisdom and Beauty wł. Krzysztof Jaworski
 

 

I lokata Grupa Hodowlana pudel duży płowy ze Sfory Chirona hodowca Ewa Dróżdż-Winiarska
II lokata Grupa Hodowlana pudel duży czarny Nonitscordardime hodowca Iwona Guz
III lokata Grupa Hodowlana pudel średni płowy Agaregi hodowca Agnieszka Skubik
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepsza Suka Hodowlana ABADONNA Nontiscordardime wł. Iwona Guz

Możliwość komentowania BIS XIII Krajowej Wystawy Klubu Pudla została wyłączona

Wyniki XIII Krajowej Wystawy Klubu Pudla

niedziela, 29 Październik, 2017, 23:14
BIS I pudel średni czarny Attila-Laki BLACK JOKTAN wł. Katarzyna Sobczyk
BIS II pudel duży czarny Saxon AMERICAN DRAGON wł. Lenka Flasarova
BIS III pudel miniaturowy srebrny CRAZY LOVE Durante Vita wł. Artur Siejak
BIS IV pudel średni płowy HULA HOOP Esculap Suprime wł. Katarzyna Stachowicz
BIS V pudel toy EXCELLENT ESPRESSION Lindeza wł. Marta Wittek
BIS VI pudel miniaturowy czarny Kedrems SMARTY BABY wł. Katarzyna Palka
BIS VII pudel duży płowy BAJADERA ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
 
BIS Junior I pudel miniaturowy srebrny DAENERYS Angelino Mini wł. Renata Flig
BIS Junior II pudel duży czarny JOSEFINA Nonitscordardime wł. Mirosław Olejnik
BIS Junior III pudel toy OXA Wisdom and Beauty wł. Krzysztof Jaworski
BIS Junior IV pudel duży płowy DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
BIS Junior V pudel średni płowy JAMILAH FAWZIYA Agaregi wł. Agnieszka Skubik
 
BIS Weteran I pudel średni płowy ELVIRA from Golden Regia wł. Agnieszka Skubik
 
BIS Szczeniąt I pudel miniaturowy biały BIANCO BRUJ Prudnicki Dworek wł. Daria Szeja-Bruj
BIS Szczeniąt II pudel duży czarny Jasenak DRESSING IN BLACK wł Aldona Hołek-Karczmarska
 
BIS Młodszych Szczeniąt I pudel duży czarny Inkystone JSET ADVENTURE wl. Lenka Flasarova
BIS Młodszych Szczeniąt II pudel toy HARLEY QUINN Morelowa Radość wł. Liliana Cholewa
 
I lokata Para Hodowlana pudel średni czarny Attila-Laki BLACK JOKTAN i CANDY GIRL Star of Silesia wł. Katarzyna Sobczyk
II lokata Para Hodowlana pudel duży czarny EMETTO Nontiscordardime i Celebrities GRACE KELLY wł. Iwona Iwaszkiewicz  & Iwona Miszewska
III lokata Para Hodowlana pudel duży plowy BAJADERA ze Sfory Chirona i DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
IV lokata Para Hodowlana pudel miniaturowy płowy wł. OSMAN Wisdom and Beauty i ORINA Wisdom and Beauty wł. Krzysztof Jaworski
 
I lokata Grupa Hodowlana pudel duży płowy „ze Sfory Chirona” hodowca Ewa Dróżdż-Winiarska
II lokata Grupa Hodowlana pudel duży czarny „Nonitscordardime” hodowca Iwona Guz
III lokata Grupa Hodowlana pudel średni płowy „Agaregi” hodowca Agnieszka Skubik
 
Najlepsza Suka Hodowlana ABADONNA Nontiscordardime wł. Iwona Guz
 
BIS Pudel z Najlepszą Głową EMETTO Nontiscordardime wł. Iwona Iwaszkiewicz
BIS Pudel z Najlepszym Ruchem pudel miniaturowy srebrny CRAZY LOVE Durante Vita wł. Artur Siejak
BIS Pudel z Najlepszym Groomingiem pudel duży czarny JOSEFINA Nonitscordardime wł. Mirosław Olejnik
 
Pudel duży czarny-biały-brązowy
BOB Saxon AMERICAN DRAGON wł. Lenka Flasarova
BOS Jasenak FAMILIAR SOUND wł. Natalia Turowicz
NDPwR – Saxon AMERICAN DRAGON wł. Lenka Flasarova
NDSwR Jasenak FAMILIAR SOUND wł. Natalia Turowicz
NJ ZwMł JOSEFINA Nonitscordardime wł. Mirosław Olejnik
ZwMł DESIGNED BY Velvet Garden wł. Ivo Cerven
BOB Szczeniąt Jasenak DRESSING IN BLACK wł Aldona Hołek-Karczmarska
N.Szcz AZRA Kolinda Amber wł. Magdalena Jarosińska-Madej
BOB Mł. Szcz Inkystone JSET ADVENTURE wl. Lenka Flasarova
N.Mł.Szcz ATHENE The Queen of The Jungle wł. Petra Stonisova
 
Pudel duży płowy-srebrny
BOB BAJADERA ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
BOS TAMAR VAGUS Corona Regni wł. Paula Tałady-Brunow
NDPwR – TAMAR VAGUS Corona Regni wł. Paula Tałady-Brunow
NDSwR BAJADERA ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
NJ ZwMł DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
 
Pudel średni czarny-biały-brązowy
BOB Attila-Laki BLACK JOKTAN wł. Katarzyna Sobczyk
BOS CANDY GIRL Star of Silesia wł. Katarzyna Sobczyk
NDPwR Attila-Laki BLACK JOKTAN wł. Katarzyna Sobczyk
NDSwR CANDY GIRL Star of Silesia wł. Katarzyna Sobczyk
 
Pudel średni płowy-srebrny
BOB HULA HOOP Esculap Suprime wł. Katarzyna Stachowicz
NDSwR HULA HOOP Esculap Suprime wł. Katarzyna Stachowicz
NJ ZwMł JAMILAH FAWZIYA Agaregi wł. Agnieszka Skubik
BOB Weteran ELVIRA from Golden Regia wł. Agnieszka Skubik
 
Pudel miniaturowy czarny-biały-brązowy
BOB Kedrems SMARTY BABY wł. Katarzyna Palka
BOS CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ Interstudio wł. Małgorzata Kudas
NDPwR CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ Interstudio wł. Małgorzata Kudas
NDSwR Kedrems SMARTY BABY wł. Katarzyna Palka
BOB Szczeniąt BIANCO BRUJ Prudnicki Dworek wł. Daria Szeja-Bruj
 
Pudel miniaturowy płowy-srebrny
BOB CRAZY LOVE Durante Vita wł. Artur Siejak
BOS JANTAR Sfora Spod Tatr wł. Jacek Welc
NDPwR JANTAR Sfora Spod Tatr wł. Jacek Welc
NDSwR  CRAZY LOVE Durante Vita wł. Artur Siejak
NJ ZwMł DAENERYS Angelino Mini wł. Renata Flig
ZwMł OSMAN Wisdom and Beauty wł. Krzysztof Jaworski
BOB Mł. Szcz KALISI More Love wł. Patrycja Stelnicka
 
Pudel toy
BOB EXCELLENT ESPRESSION Lindeza wł. Marta Wittek
BOS HURRICANE Beyond The Time wł. Edyta Krucień
NDPwR HURRICANE Beyond The Time wł. Edyta Krucień
NDSwR EXCELLENT ESPRESSION Lindeza wł. Marta Wittek
NJ ZwMł OXA Wisdom and Beauty wł. Krzysztof Jaworski
ZwMł SHOGUN Magical Obsession wł. Artur Siejak
BOB Mł. Szcz HARLEY QUINN Morelowa Radość wł. Liliana Cholewa
Możliwość komentowania Wyniki XIII Krajowej Wystawy Klubu Pudla została wyłączona

Potwierdzenia na XIII Krajową Wystawę Pudli.

sobota, 28 Październik, 2017, 17:24

Potwierdzenia przyjęcia psa na wystawę nie będą rozsyłane.
Psy oraz właściciele wchodzą zgodnie z listą wystawców. Goście mają wstęp wolny.
Prosimy nie zapomnieć książeczek zdrowia z ważnym szczepieniem oraz w razie czego dowodu potwierdzenia wpłaty.

Ring jak widać czeka na jutrzejsze pokazy !

Możliwość komentowania Potwierdzenia na XIII Krajową Wystawę Pudli. została wyłączona

Spis wystawców XIII Krajowej Wystawy Klubu Pudla

środa, 25 Październik, 2017, 10:40

Spis wystawców
Liste der Austeller
1. Adamowicz Aneta 28, 34
2. Biernacka Kinga 51
3. Cerven Ivo 3
4. Cholewa Liliana 22, 49
5. Chwast Martyna 30, 36
6. Cichocka Marlena 24
7. Czarnopolska Anna 12
8. Dmytrek Iwona, Dmytrek Lilianna 46
9. Dróżdż-Winiarska Ewa 17, 21
10. Flasarova Lenka 1, 7
11. Flig Renata 33
12. Holek-Karczmarska Aldona 2
13. Iwaszkiewicz Iwona 8
14. Jarosińska-Madej Magdalena 11
15. Jaworski Krzysztof 29, 35, 50
16. Kośka Bożena 19
17. Kotaskova Marie 5
18. Kozłowska Renata 20
19. Krucień Edyta 48
20. Kudas Małgorzata 26
21. Miroszewska Sabina 4
22. Miszczuk Marzena 41
23. Miszewska Iwona 15
24. Olejnik Mirosław 13
25. Orzelova Lenka 9, 16
26. Orzeł Paulina 25
27. Palka Katarzyna 27
28. Rogowska Agnieszka Alina 6
29. Siejak Artur 37
30. Siejak Arur 45
31. Skubik Agnieszka 40, 43, 44
32. Sobczyk Katarzyna 38, 39
33. Stachowicz Katarzyna 42
34. Stelnicka Patrycja 32
35. Stonisova Petra 10
36. Szeja-Brój Daria 23
37. Szewdowska Danuta 47
38. Tałady-Brunow Paula 18
39. Turowicz Natalia 14
40. Welc Jacek 31
41. Wittek Marta 52

Możliwość komentowania Spis wystawców XIII Krajowej Wystawy Klubu Pudla została wyłączona

Plan sędziowania XIII Krajowej Wystawy Klubu Pudla

środa, 25 Październik, 2017, 10:38

PLAN SĘDZIOWANIA
RING 1: Sędzia – Lorena Merati
Pudel duży (biały, brązowy, czarny)
PSY – RÜDEN
Klasa Młodszych szczeniąt – 1 1 – 1
Klasa szczeniąt – 1 2 – 2
Klasa młodzieży – 2 3 – 4
Klasa otwarta – 2 5 – 6
Klasa championów – 2 7 – 8
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa Młodszych szczeniąt – 2 9 – 10
Klasa szczeniąt – 1 11 – 11
Klasa młodzieży – 2 12 – 13
Klasa pośrednia – 1 14 – 14
Klasa championów – 2 15 – 16
Pudel duży (fawn, srebrny)
PSY – RÜDEN
Klasa młodzieży – 1 17 – 17
Klasa pośrednia – 2 18 – 19
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa otwarta – 1 20 – 20
Klasa championów – 2 21 – 22
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny)
PSY – RÜDEN
Klasa szczeniąt – 1 23 – 23
Klasa pośrednia – 1 24 – 24
Klasa otwarta – 1 25 – 25
Klasa championów – 1 26 – 26
17
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa pośrednia – 1 27 – 27
Klasa otwarta – 1 28 – 28
Pudel miniaturowy (fawn, srebrny)
PSY – RÜDEN
Klasa młodzieży – 1 29 – 29
Klasa pośrednia – 1 30 – 30
Klasa championów – 1 31 – 31
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa Młodszych szczeniąt – 1 32 – 32
Klasa młodzieży – 3 33 – 35
Klasa pośrednia – 1 36 – 36
Klasa otwarta – 1 37 – 37
Pudel średni (biały, brązowy, czarny)
PSY – RÜDEN
Klasa championów – 1 38 – 38
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa otwarta – 1 39 – 39
Pudel średni (fawn, srebrny)
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa młodzieży – 2 40 – 41
Klasa championów – 2 42 – 43
Klasa weteranów – 1 44 – 44
Pudel Toy – Caniche Toy
PSY – RÜDEN
Klasa młodzieży – 1 45 – 45
Klasa pośrednia – 1 46 – 46
Klasa championów – 2 47 – 48
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa Młodszych szczeniąt – 1 49 – 49
Klasa młodzieży – 1 50 – 50
Klasa otwarta – 1 51 – 51
Klasa championów – 1 52 – 52

Możliwość komentowania Plan sędziowania XIII Krajowej Wystawy Klubu Pudla została wyłączona

Plakat XIII Krajowej Wystawy Klubu Pudla

poniedziałek, 23 Październik, 2017, 12:54

Możliwość komentowania Plakat XIII Krajowej Wystawy Klubu Pudla została wyłączona

XIII Krajowa Wystawa Klubu Pudla – przedłużenie zgłoszeń

niedziela, 15 Październik, 2017, 20:32

 

Zapraszamy na Krajową Wystawę Klubu Pudla .

 

 

Możliwość komentowania XIII Krajowa Wystawa Klubu Pudla – przedłużenie zgłoszeń została wyłączona

poniedziałek, 11 Wrzesień, 2017, 21:12

Doszła dziś do nas wiadomość , że odeszła na zawsze znana starszym stażem pudlarzy śp Ewa Gałuszka .
Właścicielka i wystawca pudli średnich.
W jej rękach były sprowadzone z znanej hodowli czeskiej pudle  średnie brązowe championy ARIS Fantazja Brown ( 2004 ),  oraz BASCO Fantazja Brown ( 2006 ), a także urodzony we Wrocławiu RAKKAS AH Indirica ( 2007 ) pudel średni   płowy..
Pani Ewa zawsze była osobą uśmiechniętą i życzliwą, kochała pudle i je promowała.

  null

Możliwość komentowania została wyłączona

Zapraszamy na nowy termin wystawy (duże CWC) która odbędzie się 29 października 2017 w hali w Piekarach Śląskich !!!
Sędziowanie przyjęła Sędzia Międzynarodowy pani Lorena Merati z Włoch .

zaproszenie

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA KRAJOWĄ WYSTAWĘ KLUBU PUDLA

SPONSOR WYSTAWY

Noclegi z pudlami oferują hotele :

 

 

Możliwość komentowania Krajowa wystawa Klubu Pudla – duże CWC 29 października 2017 została wyłączona

11-06-2017 KWPR Szczecin (niedziela)

czwartek, 15 Czerwiec, 2017, 08:48

11-06-2017 KWPR Szczecin (niedziela)
Niedziela
Sędzia: Andrzej Kaźmierski
wyniki – brak danych

stawka :

Pudel duży (biały, brązowy, czarny) (3)
Psy – Dogs
Klasa otwarta – Open Class 1 547
Zitzow Sabine y 547
Klasa championów – Champion Class 1 548
Iwaszkiewicz Iwona Iwona Miszewska 548
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 549
Sosialuk Sylwia 549
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny) (1)
Suki – Bitches
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 550
Zitzow Sabine Mario Funk 550
Pudel miniaturowy (srebrny, płowy) (2)
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 2 551 – 552
Głogowska Joanna a 551
Sosialuk Sylwia 552

Możliwość komentowania 11-06-2017 KWPR Szczecin (niedziela) została wyłączona