» Nowości

20.05.2017 Ustka (O/Słupsk) IX grupy

czwartek, 18 Maj, 2017, 07:11

20.05.2017 Ustka (O/Słupsk) IX grupy

sędzia: Krystyna Szulc

Pudel duży (biały, brązowy, czarny) (1)
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 333
Sosialuk Sylwia 333

Pudel duży (srebrny, płowy) (1)
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 334
Jakimiak Mariusz 334

Pudel miniaturowy (srebrny, płowy) (1)
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 335
Sosialuk Sylwia 335

Pudel średni (biały, brązowy, czarny) (1)
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 336
Walasek Teresa 336

Pudel średni (srebrny, płowy) (2)
Suki – Bitches
Klasa otwarta – Open Class 2 337 – 338
Kowalska Maria Barbara 337
Kowalska Maria Barbara 338

21.05.2017 Ustka (O/Słupsk) – niedziela

czwartek, 18 Maj, 2017, 07:10

21.05.2017 Ustka (O/Słupsk) – niedziela

Sędzia: Jakub Kruczek

Pudel duży (biały, brązowy, czarny) (1)
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 445
Sosialuk Sylwia 445

Pudel miniaturowy (srebrny, płowy) (1)
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 446
Sosialuk Sylwia 446

Pudel średni (biały, brązowy, czarny) (1)
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 447
Walasek Teresa 447

Pudel średni (srebrny, płowy) (2)
Suki – Bitches
Klasa otwarta – Open Class 2 448 – 449
Kowalska Maria Barbara 448
Kowalska Maria Barbara 449

20-21 maj 2017 RZESZÓW CACIB

czwartek, 18 Maj, 2017, 07:09

20-21 maj 2017 RZESZÓW CACIB
sędzia Victoria Pogodina

III BIS
pudel średni czarny Atilla-Laki BLACK JOKTAN wł.K.Sobczyk

I BOG
pudel średni czarny Atilla-Laki BLACK JOKTAN wł.K.Sobczyk

III BOG
pudel miniaturowy czarny MISS FIONA od Lalanki wł.B.Matławska

Pudel duży biały/czarny/brązowy
BOB EGOR Volzhskiy Talisman wł. M.Lorentz
BOS BRITANY BIla Rise wł. L.Orzelova
NDSwR BRITANY Bila Rise wł. L.Orzelova
NJ ZwMł JUANITA Nontiscordardime wł.K.Grądek
BOB Wet N.Wet EGOR Volzhskiy Talisman wł. M.Lorentz

Pudel duży srebrny/morelowy
BOB HUNO De Gazalbide wł. D.Lardelli
BOS ENGIE CHANEL z Halmova Dvora wł. L.Vasevic
NDSwR ENGIE CHANEL z Halmova Dvora wł. L.Vasevic
NJ ZwMł HUNO De Gazalbide wł. D.Lardelli

Pudel miniaturowy czarny-biały-brązowy
BOB MISS FIONA od Lalanki wł.B.Matławska
BOS BOREAS DORLY Snowflake Fell wł. M.Ryznarova
NDPwR BOREAS DORLY Snowflake Fell wł. M.Ryznarova
NDSwR MISS FIONA od Lalanki wł.B.Matławska
N.Mł.Szcz w Rasie, N.Mł.Szcz IVAN od Lalanki wł, K.Skirliński

Pudel miniaturowy srebrny/morelowy
BOB JANTAR – Sfora Spod Tatr wł.J.Welc
NDPwR JANTAR – Sfora Spod Tatr wł.J.Welc

Pudel średni biały/czarny/brązowy
BOB Atilla-Laki BLACK JOKTAN wł.K.Sobczyk
BOS AMMY Elbe Spring wł.K.Ratajska
NDPwR Atilla-Laki BLACK JOKTAN wł.K.Sobczyk
NJ ZwMł AMMY Elbe Spring wł.K.Ratajska

Pudel Toy
BOB FLEUR DE LIS Eli Vera wł.E.Mochaylo
BOS AMOR Astralne Iskierki wł. E.Krucień
NDSwR FLEUR DE LIS Eli Vera wł.E.Mochaylo
NJ ZwMł AMOR Astralne Iskierki wł. E.Krucień

STAWKA:

Pudel duży biały/czarny/brązowy
Psy – Dogs
Klasa weteranów – Veteran Class 1 1325
1325 LORENTZ MARTA
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 1326
1326 GRĄDEK KATARZYNA
Klasa otwarta – Open Class 1 1327
1327 ORZELOVA LENKA

Pudel duży srebrny/morelowy
Psy – Dogs
Klasa młodzieży – Junior Class 1 1328
1328 LARDELLI DENISA
Suki – Bitches
Klasa otwarta – Open Class 1 1329
1329 VASEVIČOVÁ EVA

Pudel miniaturowy biały/czarny/brązowy
Psy – Dogs
Klasa młodsze szczenię – Minor Puppy Class 1 1330
1330 SKIRLIŃSKI KACPER
Klasa otwarta – Open Class 2 1331 – 1332
1331 RÝZNAROVÁ MILUŠE
1332 SĄDEJ-OSIŃSKA TERESA
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 1333
1333 LEDWOCH PATRYCJA
Klasa otwarta – Open Class 2 1334 – 1335
1334 PIEŃKOWSKA IZABELLA
1335 RÝZNAROVÁ MILUŠE
Klasa championów – Champion Class 1 1336
1336 GŁOWA-ŁOBODZIŃSKA ANNA

Pudel miniaturowy srebrny/morelowy
Psy – Dogs
Klasa otwarta – Open Class 1 1337
1337 WELC JACEK

Pudel średni biały/czarny/brązowy
Psy – Dogs
Klasa championów – Champion Class 1 1338
Suki – Bitches
1338 SOBCZYK KATARZYNA
Klasa młodzieży – Junior Class 1 1339
1339 RATAJSKA KATARZYNA
Klasa championów – Champion Class 1 1340
1340 MATŁAWSKA BEATA

Pudel Toy
Psy – Dogs
Klasa młodzieży – Junior Class 1 1323
1323 KRUCIEŃ EDYTA Suki – Bitches
Klasa championów – Champion Class 1 1324
1324 MOCHAYLO ELENA

20 maj 2017 Kamionka o/Rzeszów KWPR IX gr

czwartek, 18 Maj, 2017, 07:09

20 maj 2017 Kamionka o/Rzeszów KWPR IX gr

Sędzia – Redlicka Anna (PL)

I BIS/IBOG
pudel średni czarny Atilla-Laki BLACK JOKTAN wł.K.Sobczyk

I BIS Weteran
pudel średni płowy ELVIRA from Golden Regia wł.A.Skubik

III BIS Weteran
pudel duży biały EGOR Volzhskiy Talisman wł. M.Lorentz

Pudel duży biały/czarny/brązowy
BOB EGOR Volzhskiy Talisman wł. M.Lorentz
BOS BRITANY BIla Rise wł. L.Orzelova
NDSwR BRITANY Bila Rise wł. L.Orzelova
BOB Wet N.Wet EGOR Volzhskiy Talisman wł. M.Lorentz

Pudel duży srebrny/morelowy
BOB FREYA Morelowa Radość wł.L.Cholewa
NDSwR FREYA Morelowa Radość wł.L.Cholewa
BOB Szcz Naj.Szcz SORCHA-SALLY Morelowa Radość wł.L.Cholewa

Pudel miniaturowy srebrny/morelowy
BOB JANTAR – Sfora Spod Tatr wł.J.Welc
NDPwR JANTAR – Sfora Spod Tatr wł.J.Welc

Pudel średni biały/czarny/brązowy
BOB Atilla-Laki BLACK JOKTAN wł.K.Sobczyk
BOS AMMY Elbe Spring wł.K.Ratajska
NDPwR Atilla-Laki BLACK JOKTAN wł.K.Sobczyk
NJ ZwMł AMMY Elbe Spring wł.K.Ratajska

Pudel średni srebrny/apricot/czerwony
BOB ELVIRA from Golden Regia wł.A.Skubik
BOB Wet N.Wet ELVIRA from Golden Regia wł.A.Skubik

Pudel Toy
BOB FLEUR DE LIS Eli Vera wł.E.Mochaylo
NDSwR FLEUR DE LIS Eli Vera wł.E.Mochaylo
Pudel duży biały/czarny/brązowy
Psy – Dogs
Klasa weteranów – Veteran Class 1 99 – 99
99 LORENTZ MARTA
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 100 – 100
100 GRĄDEK KATARZYNA
Klasa otwarta – Open Class 1 101 – 101
101 ORZELOVA LENKA

Pudel duży srebrny/morelowy
Psy – Dogs
Klasa młodzieży – Junior Class 1 102 – 102
102 LARDELLI DENISA
Suki – Bitches
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 103 – 103
103 CHOLEWA LILIANA
Klasa otwarta – Open Class 1 104 – 104
104 VASEVIČOVÁ EVA
Klasa championów – Champion Class 1 105 – 105
105 CHOLEWA LILIANA

Pudel miniaturowy biały/czarny/brązowy
Psy – Dogs
Klasa otwarta – Open Class 1 106 – 106
106 RÝZNAROVÁ MILUŠE
Suki – Bitches
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 107 – 107
107 LEDWOCH PATRYCJA
Klasa otwarta – Open Class 1 108 – 108
108 RÝZNAROVÁ MILUŠE

Pudel miniaturowy srebrny/morelowy
Psy – Dogs
Klasa otwarta – Open Class 1 109 – 109
109 WELC JACEK

Pudel średni biały/czarny/brązowy
Psy – Dogs
Klasa championów – Champion Class 1 110 – 110
110 SOBCZYK KATARZYNA
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 111 – 111
111 RATAJSKA KATARZYNA

Pudel średni srebrny/apricot/czerwony
Suki – Bitches
Klasa weteranów – Veteran Class 1 112 – 112
112 SKUBIK AGNIESZKA

Pudel Toy
Suki – Bitches
Klasa championów – Champion Class 1 98 – 98
98 MOCHAYLO ELENA

2017 – 05 – 13,14 Łódź CACIB

środa, 10 Maj, 2017, 09:19
2017 maj 13-14 CACIB ŁÓDŹ
 
Dorota Ząbek
 
WYNIKI
 
I BIS WETERAN MR.PONTIUS od Lalanki w.A.Chrystoph
 
BIS JUNIOR III SKY DANCER der Schwarze Quirl w.D.Lazar
 
IV BOG NEW GLORY Black Dignity wł. A.Pilawska-Sadlik
 
Pudel duży (biały, brązowy, czarny)
BOB GOLD DIAMENT Kalcytowy Zakątek wł. M.Markiewicz
BOS TEJA FATUM Meeganius wł.M.Stępień
NPwR GOLD DIAMENT Kalcytowy Zakątek wł. M.Markiewicz
NDSwR TEJA FATUM Meeganius wł.M.Stępień
NJ ZwMł EXCELLENT KALIOPE Kalcytowy Zakątek wł. A.Czarnopolska
ZwMł EXCELLENT KAN Kalcytowy Zakątek wł.A.A.Rogowska
BOB Szczeniąt JUAN Nontiscordardime wł. M.Bryk
 
Pudel duży (srebrny, płowy)
BOB LANCOM iz Volzhskoy Serenady wł. M.Świętoń
BOS HONKY TONK Minarett wł. K.Ogłaza
NDPwR LANCOM iz Volzhskoy Serenady wł. M.Świętoń
NDSwR HONKY TONK Minarett wł. K.Ogłaza
NJ ZwMł LOLLIPOP Agility Royal Poodle wł.E.Kossowska
ZwMł ?
 
Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny)
BOB NEW GLORY Black Dignity wł. A.Pilawska-Sadlik
BOS MR.PONTIUS od Lalanki w.A.Chrystoph
NDSwR NEW GLORY Black Dignity wł. A.Pilawska-Sadlik
NJ ZwMł ONLY MAGIC Black Dignity wł.B.Bawer
BOB Weteran MR.PONTIUS od Lalanki w.A.Chrystoph
 
12.45 Pudel miniaturowy (srebrny, płowy) (2)
BOB VALMONT ROCCO Magdalensis wł.K.Wrzosek
NDPwR VALMONT ROCCO Magdalensis wł.K.Wrzosek
 
12.55 Pudel średni (biały, brązowy, czarny) (7)
BOB ARAMIS LES MOUSQUETAIRES Czarna Fuga wł.A.Knopek
BOS QUEEN OF HEARTS Zolotaya Pectoral wł.E.Jagiełło
NJ ZwMł AMMY Elbe Spring wł. K.Ratajska
 
13.25 Pudel średni (srebrny, płowy) (1)
BOB KUDEL from Golden Regia wł.M.Gadomska
NDPwR KUDEL from Golden Regia wł.M.Gadomska
 
13.30 Pudel toy (9)
BOB Executive LEAGUE OF GENTELMEN wł. D.Szwedowska
BOS JEDNA NA MILION Inter Studio wł.M.Kudas
NDPwR Executive LEAGUE OF GENTELMEN wł. D.Szwedowska
NDSwR JEDNA NA MILION Inter Studio wł.M.Kudas
NJ Zw.Mł SKY DANCER der Schwarze Quirl w.D.Lazar
BOB Szczeniąt SHARON Crista Mini wł.K.Gniadek
 
STAWKA
 
11.25 Pudel duży (biały, brązowy, czarny) (7)
Psy – Dogs
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 3047
Bryk Marcin 3047
Klasa młodzieży – Junior Class 1 3048
Rogowska Agnieszka Alina 3048
Klasa championów – Champion Class 2 3049 – 3050
Stępień Magda 3049
Markiewicz Małgorzata 3050
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 3051
Czarnopolska Anna 3051
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 3052
Wieczorkowska Karolina 3052
Klasa otwarta – Open Class 1 3053
Stępień Magda 3053
 
11.55 Pudel duży (srebrny, płowy) (7)
Psy – Dogs
Klasa młodzieży – Junior Class 3 3054 – 3056
Kossowska Ewa 3054
Tałady-Brunow Paula 3055
Kośka Bożena 3056
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 3057
Świętoń Magdalena Blanka Borowiec-Szczepańska 3057
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 3058
Kwiatkowska Elzbieta 3058
Klasa pośrednia – Intermediate Class 2 3059 – 3060
Kozłowska Renata 3059
Ogłaza Katarzyna 3060
 
12.25 Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny) (5)
Psy – Dogs
Klasa weteranów – Veteran Class 1 3061
Chrystoph Aneta 3061
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 3062
Bawer Beata 3062
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 3063
Pilawska-Sadlik Agnieszka 3063
Klasa otwarta – Open Class 1 3064
Rychlewska Alina 3064
Klasa championów – Champion Class 1 3065
Pilawska-Sadlik Agnieszka 3065
 
12.45 Pudel miniaturowy (srebrny, płowy) (2)
Psy – Dogs
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 3066
Jakubowicz Bogna 3066
Klasa otwarta – Open Class 1 3067
Wrzosek Karol 3067
 
12.55 Pudel średni (biały, brązowy, czarny) (7)
Psy – Dogs
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 3068
Burianets Gennadiy 3068
Klasa otwarta – Open Class 1 3069
Knopek Alicja 3069
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 3070
Ratajska Katarzyna 3070
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 3071
Bednarkiewicz Maria Karolina Bednarkiewicz 3071
Klasa otwarta – Open Class 1 3072
Brzezińska Małgorzata 3072
Klasa championów – Champion Class 2 3073 – 3074
Wittek Marta 3073
Jagiełło Ewa 3074
 
13.25 Pudel średni (srebrny, płowy) (1)
Psy – Dogs
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 3075
Gadomska Magdalena 3075
 
13.30 Pudel toy (9)
Psy – Dogs
Klasa młodzieży – Junior Class 2 3076 – 3077
Lazar Dorota 3076
Dmytrek Iwona Lilianna Dmytrek 3077
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 3078
Szwedowska Danuta 3078
Klasa otwarta – Open Class 1 3079
Pietraszek Mariola 3079
Klasa championów – Champion Class 1 3080
Szwedowska Danuta 3080
Suki – Bitches
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 3081
Gniadek Krystyna 3081
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 3082
Kudas Małgorzata 3082
Klasa otwarta – Open Class 2 3083 – 3084
Kądziela Dorota Karolina Kądziela 3083
Pietraszek Mariola 3084

2017 – 05 – 08 KWPR Rybnik

piątek, 5 Maj, 2017, 15:55

2017 maj 08 KWPR Rybnik

Sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)

WYNIKI :
II BOG
pudel duży czarny GOLD DIAMENT Kalcytowy Zakątek wł. M.Markiewicz

III BIS Weteran
pudel duży czarny BASTIEN z Cerneho Panstvi wł. A.Klobasova

Pudel duży (biały, brązowy, czarny) (5)
BOB GOLD DIAMENT Kalcytowy Zakątek wł. M.Markiewicz
BOS BRITANY BIla Rise wł. L.Orzelova
NDPwR GOLD DIAMENT Kalcytowy Zakątek wł. M.Markiewicz
NDSwR BRITANY BIla Rise wł. L.Orzelova
NJ ZwMł EXCELLENT KALIOPE Kalcytowy Zakątek wł. A.Czarnopolska
BOB Wet, N.Wet BASTIEN z Cerneho Panstvi wł. A,Klobasova
BOB Szcz N.Szcz JENNENIA Nontiscordardime wł. K.Adamska

Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny) (1)
BOB ARWEN UNDOMIEL REGIA MAJESTATE Czarna Fuga wł. A. Głowa-Łobodzińska
NDSwR ARWEN UNDOMIEL REGIA MAJESTATE Czarna Fuga wł. A. Głowa-Łobodzińska

Pudel średni (srebrny, płowy) (1)
BOB LEYLA AMEERA Agaregi wł. A.Skubik
NDSwR LEYLA AMEERA Agaregi wł. A.Skubik

STAWKA

Pudel duży (biały, brązowy, czarny) (5)
Psy – Dogs
Klasa championów – Champion Class 1 859
Markiewicz Małgorzata 859
Klasa weteranów – Veteran Class 1 860
Klobasova Andrea 860
Suki – Bitches
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 861
Adamska Karolina 861
Klasa młodzieży – Junior Class 1 862
Czarnopolska Anna 862
Klasa championów – Champion Class 1 863
Orzelova Lenka 863

Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny) (1)
Suki – Bitches
Klasa championów – Champion Class 1 864
Głowa-Łobodzińska Anna 864

Pudel średni (srebrny, płowy) (1)
Suki – Bitches
Klasa championów – Champion Class 1 865
Skubik Agnieszka 865

Możliwość komentowania 2017 – 05 – 08 KWPR Rybnik została wyłączona

2017 -05- 07 KWPR Mińsk Mazowiecki o/Warszawa

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk

WYNIKI

IV BIS/BOG
pudel średni płowy HULA HOOP Esculap Surprime wł. K.Stachowicz

II BIS Szczeniąt
pudel duży czarny JOSEFINA Nontiscordardime wł. M.Olejnik

Pudel duży (biały, brązowy, czarny) (1)
BOB Szcz N,Szcz JOSEFINA Nontiscordardime wł. M.Olejnik

Pudel duży (srebrny, płowy) (3)
BOB TAMAR VAGUS Corona Regni wł. P.Tałady-Brunow
BOS COMMA BEST APRICORI Toples wł. J.Gromek
NDSwR COMMA BEST APRICORI Toples wł. J.Gromek
NJ ZwMł TAMAR VAGUS Corona Regni wł. P.Tałady-Brunow

Pudel średni (biały, brązowy, czarny) (3)
BOB Xamira of Dreaming Wonder wł. M.Konkol
NJ ZwMł JESICA BEST BROWN Toples E.Wydra

Pudel średni (srebrny, płowy) (1)
BOB HULA HOOP Esculap Surprime wł. K.Stachowicz
NDSwR HULA HOOP Esculap Surprime wł. K.Stachowicz

Pudel toy (3)
BOB JEDNA NA MILION Interstudio wł.M.Kudas
BOS AMOR Astralne Iskierki wł. E.Krucień
NDSwR JEDNA NA MILION Interstudio wł.M.Kudas
NJ ZwMł AMOR Astralne Iskierki wł. E.Krucień

STAWKA

Pudel duży (biały, brązowy, czarny) (1)
Suki – Bitches
Klasa szczeniąt – Puppy Class 1 233
Olejnik Mirosław a 233

Pudel duży (srebrny, płowy) (3)
Psy – Dogs
Klasa młodzieży – Junior Class 1 234
Tałady-Brunow Paula 234
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 235
Kwiatkowska Elzbieta 235
Klasa otwarta – Open Class 1 236
Gromek Joanna 236

Pudel średni (biały, brązowy, czarny) (3)
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 1 237
Wydra Elżbieta 237
Klasa otwarta – Open Class 1 238
Konkol Magda 238
Klasa championów – Champion Class 1 239
Wittek Marta 239

Pudel średni (srebrny, płowy) (1)
Suki – Bitches
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 240
Stachowicz Katarzyna 240

Pudel toy (3)
Psy – Dogs
Klasa młodzieży – Junior Class 1 241
Krucień Edyta 241
Klasa otwarta – Open Class 1 242
Pietraszek Mariola 242
Suki – Bitches
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 243
Kudas Małgorzata 243

Możliwość komentowania 2017 -05- 07 KWPR Mińsk Mazowiecki o/Warszawa została wyłączona

2017-04-30 KWPR Krosno

piątek, 28 Kwiecień, 2017, 13:03

2017-04-30 KWPR Krosno

sędzia Dorota Ząbek

I BOG
pudel miniaturowy czarny ARWEN UNDOMIEL REGIA MAJESTATE Czarna Fuga wł. A.Głowa-Łobodzińska

IV BOG
pudel duży biały EGOR Volzhskiy Talisman wł. M.Lorentz

I BIS Weteran
pudel duży biały EGOR Volzhskiy Talisman wł. M.Lorentz

 

WYNIKI :

Pudel duży (biały, czarny, brązowy)
BOB EGOR Volzhskiy Talisman wł. M.Lorentz
BOB Wet. N.Wet EGOR Volzhskiy Talisman wł. M.Lorentz

Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny)
BOB ARWEN UNDOMIEL REGIA MAJESTATE Czarna Fuga wł. A.Głowa-Łobodzińska
NDSwR ARWEN UNDOMIEL REGIA MAJESTATE Czarna Fuga wł. A.Głowa-Łobodzińska
BOB Wet. N.Wet REGINA VICTORIA FORTUNATA Czarna Fuga wł. A.Głowa-Łobodzińska

Pudel miniaturowy (srebrny, apricot,czerwony)
BOB JANTAR Sfora spod Tatr wł. J,Welc
NDPwR JANTAR Sfora spod Tatr wł. J. Welc

Pudel toy
BOB WHITE WILD ANGEL Silver Jocker wł K.Rota
NDSwR WHITE WILD ANGEL Silver Jocker wł K.Rota

STAWKA :

Pudel duży (biały, czarny, brązowy)
PSY
Klasa weteranów 1 405 Marta Lorentz

Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny)
SUKI
Klasa championów 1 467 Głowa-Łobodzińska Anna
Klasa weteranów 1 468 Głowa-Łobodzińska Anna

Pudel miniaturowy (srebrny, apricot,czerwony)
PSY
Klasa otwarta 1 406 Welc Jacek

Pudel toy
SUKI
Klasa pośrednia 1 472 Krystyna Rota

Możliwość komentowania 2017-04-30 KWPR Krosno została wyłączona

2017-04-29 KWPR I II III IX IX gr Grudziądz
POPOŁUDNIOWA

Sędzia: Dusan Paunovic

WYNIKI (niepełne) :
Pudel duży (srebrny, płowy) (3)
BOB LEON Agility Royal Poodle wł.E.Kwiatkowska
BOS ?
NJ. Zw.Mł LEON Agility Royal Poodle wł.E.Kwiatkowska
Zw.Mł

Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny) (2)
BOB YORRIS Crista Mini wł. K.Gniadek
NDPwR YORRIS Crista Mini wł. K.Gniadek

Pudel średni (biały, brązowy, czarny) (2)
BOB ?
NDSwR ?

Pudel toy (1)
BOB Szcz., N.Szcz SHARON Crista Mini wł.K.Gniadek

STAWKA:

Pudel duży (srebrny, płowy) (3)
Psy – Dogs
Klasa młodzieży – Junior Class 1 560
Kwiatkowska Elzbieta 560
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 2 561 – 562
Kwiatkowska Elzbieta 561
Jakimiak Mariusz 562

Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny) (2)
Psy – Dogs
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 563
Cichocka Marlena 563
Klasa championów – Champion Class 1 564
Gniadek Krystyna 564

Pudel średni (biały, brązowy, czarny) (2)
Suki – Bitches
Klasa pośrednia – Intermediate Class 2 565 – 566
Motylkova Anna Nezhinskaya M. 565
Bednarkiewicz Maria Karolina Bednarkiewicz 566

Pudel toy (1)
Suki – Bitches
Klasa szczeniąt – Puppy Class
1 567
Gniadek Krystyna 567

Możliwość komentowania 2017-04-29 KWPR I II III IX IX gr Grudziądz (POPOŁUDNIOWA) została wyłączona

2017-04-29 KWPR Grudziądz (do południowa)

piątek, 28 Kwiecień, 2017, 13:02

2017-04-29 KWPR Grudziądz
RANNA
Sędzia: Grzegorz Robak (PL) 53

WYNIKI :

11.30 Pudel duży (srebrny, płowy) (3)
BOB LEON Agility Royal Poodle wł.E.Kwiatkowska
BOS ?
NJ. ZwMł LEON Agility Royal Poodle wł.E.Kwiatkowska
Zw.Mł

11.40 Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny) (2)
BOB ?
NDPwR ?

11.45 Pudel średni (biały, brązowy, czarny) (1)
BOB ?
NDSwR ?

11.50 Pudel średni (srebrny, płowy) (1)
BOB ?
NDSwR ?

STAWKA:

11.30 Pudel duży (srebrny, płowy) (3)
Psy – Dogs
Klasa młodzieży – Junior Class 1 908
Kwiatkowska Elzbieta – Mysiadło, Polska 908
Suki – Bitches
Klasa młodzieży – Junior Class 2 909 – 910
Kwiatkowska Elzbieta – Mysiadło, Polska 909
Jakimiak Mariusz – Sztutowo, Polska 910

11.40 Pudel miniaturowy (biały, brązowy, czarny) (2)
Psy – Dogs
Klasa pośrednia – Intermediate Class 2 911 – 912
Motylkova Anna Isaeva E., Aksenova E.- Kaliningrad, Rosja 911
Cichocka Marlena – Płock, Polska 912

11.45 Pudel średni (biały, brązowy, czarny) (1)
Suki – Bitches
Klasa pośrednia – Intermediate Class 1 913
Motylkova Anna Nezhinskaya M.- Kaliningrad, Rosja 913

11.50 Pudel średni (srebrny, płowy) (1)
Suki – Bitches
Klasa otwarta – Open Class 1 914
Kowalska Maria Barbara – Warszawa, Polska 914

Możliwość komentowania 2017-04-29 KWPR Grudziądz (do południowa) została wyłączona