» Nowości

Wyniki Krajowej Wystawy Klubu Pudla 19-05-2018

poniedziałek, 21 Maj, 2018, 06:43

Wyniki Krajowej Wystawy Klubu Pudla
sędzia Viviana Nodalli

BIS
I – pudel średni czarny Atilla-Laki BLACK JOKTAN wł. Katarzyna Sobczyk
II – pudel toy biały EXECUTIVE LEAGUE OF GENTELMAN wł. Danuta Szwedowska
III – pudel miniaturowy czarny MISS CATARINE od Lalanki wł. Beata Matławska
IV – pudel duży czarny Inkystone JASET ADVENTURE wł. Lenka Flasarova
V – pudel miniaturowy płowy ESHMAN More Love wł. Aleksandra Winkiel
VI – pudel średni płowy ELVIRA from Golden Regia wł. Agnieszka Skubik
VII – pudel duży płowy CHARLOTKA ze Sfory Chirona wł. Renata Kozłowska

BIS JUNIOR
I – pudel miniaturowy czarny MISS CATARINE od Lalanki wł. Beata Matławska
II – pudel duży czarny Inkystone JASET ADVENTURE wł. Lenka Flasarova
III – pudel toy biały SHOGUN Magical Obsession wł. Artur Siejak

BIS WETERAN
I – pudel toy biał EXECUTIVE LEAGUE OF GENTELMAN wł. Danuta Szwedowska
II – pudel duży czarny Huffish WHAT A WOMAN wł. Jakub Kruczek , Adam Ostrowski, Tiina Taulos
III – pudel średni płowy-srebrny ELVIRA from Golden Regia wł. Agnieszka Skubik

BIS SZCZENIĄT
I – pudel toy srebrny ALLEGRA GREY Evita’s Dream wł. Magdalena Leżoń
II – pudel miniaturowy czarny PERFECT PINA COLADA Black Dignity wł, Anna Muszyńska

BIS MŁODSZYCH SZCZENIĄT
I – pudel miniaturowy czarny Kedrems ELECTRA wł. Patrycja Ledwoch
II – pudel toy srebrny NICO Magical Obsession wł. Artur Siejak
III -pudel średni srebrny MESALIA OPTIMUS Corona Regni wł. Katarzyna Leśniak

Najlepsza Grupa Hodowlana
Pudel plowy duży – Sfora Chirona wł. Ewa Dróżdż Winiarska

Najlepsza głowa
pudel toy płowy Bhanyanan MR. MARMELADE wł Jakub Kruczek, Adam Ostrowski, Agnieszka Pluta
Najpiękniejszy ruch
pudel średni czarny Atilla-Laki BLACK JOKTAN wł. Katarzyna Sobczyk

Pudel duży płowy-srebrny
BOB CHARLOTKA ze Sfory Chirona wł. Renata Kozłowska
BOS DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona wł Ewa Dróżdż-Winiarska
NDPwR DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona wł Ewa Dróżdż-Winiarska
NDSwR CHARLOTKA ze Sfory Chirona wł. Renata Kozłowska

Pudel duży czarny-brązowy-biały
BOB Inkystone JASET ADVENTURE wł. Lenka Flasarova
BOS Huffish WHAT A WOMAN wł. Jakub Kruczek , Adam Ostrowski, Tiina Taulos
NDPwR DESIGNED BY Velvet Garden wł. Ivo Cerven
NDSwR CHILLI Kraljevi Dvor wł. Ewa Kłoszewska
NJ ZwMł Inkystone JASET ADVENTURE wł. Lenka Flasarova
ZwMł CEPELIA Ulminesco wł. Anita Mikołajczyk
BOB Weteran , Zw.Weteran Huffish WHAT A WOMAN wł. Jakub Kruczek , Adam Ostrowski, Tiina Taulos
Zw.Wet Volzhskiy Talisman EGOR wł. Marta Lorentz

Pudel miniaturowy płowy-srebrny
BOB ESHMAN More Love wł. Aleksandra Winkiel
BOS NICPOŃ More Love wł. Bogna Jakubowicz, Bianka Barabaś
NDPwR NICPOŃ More Love wł. Bogna Jakubowicz, Bianka Barabaś
NDSwR ESHMAN More Love wł. Aleksandra Winkiel

Pudel miniaturowy czarny-brązowy-biały
BOB MISS CATARINE od Lalanki wł. Beata Matławska
BOS ONLY ONE Black Dignity wł Marlena Cichocka
NDPwR ONLY ONE Black Dignity wł Marlena Cichocka
NDSwR Kedrems SMARTY PANTS wł. Patrycja Ledwoch
NJ ZwMł MISS CATARINE od Lalanki wł. Beata Matławska
ZwMł BIANCO BRÓJ Prudnicki Dworek wł Daria Szeja Brój
Naj.Szczenie w Rasie PERFECT PINA COLADA Black Dignity wł, Anna Muszyńska
Naj.Młodsze Szczenie w Rasie Kedrems ELECTRA wł. Patrycja Ledwoch

Pudel średni płowy-srebrny
BOB ELVIRA from Golden Regia wł. Agnieszka Skubik
BOS BARNABBY SILVER Aura Moravia wł Eva Sedlackova
NDPwR BARNABBY SILVER Aura Moravia wł Eva Sedlackova
NDSwR JAMILAH FAWZIYA Agaregi wł Agnieszka Skubik
BOB Weteran, ZwWeteran ELVIRA from Golden Regia wł. Agnieszka Skubik
Naj.Młodsze Szczenie w Rasie MESALIA OPTIMUS Corona Regni wł. Katarzyna Leśniak

Pudel średni czarny-brązowy-biały
BOB Atilla-Laki BLACK JOKTAN wł. Katarzyna Sobczyk
BOS Jouet ECHO OF INSPIRATION wł. Marta Wittek
NDPwR Atilla-Laki BLACK JOKTAN wł. Katarzyna Sobczyk
NDSwR Jouet ECHO OF INSPIRATION wł. Marta Wittek
BOB Weteran Zw.Weteran CLEVER LENNY Lindeza wł. Monika Krajewska

Pudel toy
BOB EXECUTIVE LEAGUE OF GENTELMAN wł. Danuta Szwedowska
BOS Bhanyanan HOLLY SPIRIT wł Jakub Kruczek, Adam Ostrowski
NDPwR Bhanyanan BUMBLEBEE wł. Agnieszka Pluta
NDSwR Bhanyanan HOLLY SPIRIT wł Jakub Kruczek, Adam Ostrowski
NJ ZwMł SHOGUN Magical Obsession wł. Artur Siejak
BOB Weteran Zw.Weteran EXECUTIVE LEAGUE OF GENTELMAN wł. Danuta Szwedowska
Naj.Szczenie w Rasie ALLEGRA GREY Evita’s Dream wł. Magdalena Leżoń
Naj.Młodsze Szczenie w Rasie NICO Magical Obsession wł. Artur Siejak
Naj.Młodsze Szczenie NESTI Magical Obsession wł. Agnieszka Szeler

PLAN SĘDZIOWANIA
Krajowa Wystawa Klubu Pudla – Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział BYTOM

Sobota

RING 1: Sędzia – Viviana Nodalli

Pudel Duży (apricot,czerwony,srebrny)
PSY – RÜDEN
Klasa pośrednia – , liczba: 2, nr kat. 1 – 2
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 3 – 3
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 4 – 4
Klasa championów – , liczba: 2, nr kat. 5 – 6

Pudel Duży (czarny,biały,brązowy)
PSY – RÜDEN
Klasa młodzieży – , liczba: 3, nr kat. 7 – 9
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 10 – 10
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 11 – 11
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 12 – 12
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa młodzieży – , liczba: 2, nr kat. 13 – 14
Klasa pośrednia – , liczba: 3, nr kat. 15 – 17
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 18 – 18

Pudel Miniaturowy (apricot,czerwony,srebrny)
PSY – RÜDEN
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 19 – 19
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa pośrednia – , liczba: 2, nr kat. 20 – 21
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 22 – 22

Pudel Miniaturowy (czarny,biały,brązowy)
PSY – RÜDEN
Klasa szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 23 – 23
Klasa młodzieży – , liczba: 1, nr kat. 24 – 24
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 25 – 25
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 26 – 26
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 27 – 27
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa mł. szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 28 – 28
Klasa młodzieży – , liczba: 1, nr kat. 29 – 29
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 30 – 30

Pudel Średni (apricot,czerowny,srebrny)
PSY – RÜDEN
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 31 – 31
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 32 – 32
Klasa otwarta – , liczba: 2, nr kat. 33 – 34
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 35 – 35

Pudel Średni (czarny,biały,brązowy)
PSY – RÜDEN
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 36 – 36
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 37 – 37
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 38 – 38

Pudel Toy – Caniche Toy
PSY – RÜDEN
Klasa mł. szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 39 – 39
Klasa młodzieży – , liczba: 2, nr kat. 40 – 41
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 42 – 42
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 43 – 43
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 44 – 44
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 45 – 45
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa mł. szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 46 – 46
Klasa szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 47 – 47
Klasa młodzieży – , liczba: 3, nr kat. 48 – 50
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 51 – 51
Klasa otwarta – , liczba: 2, nr kat. 52 – 53

Sobota
RING 1: Sędzia – Viviana Nodalli:
Pudel Duży (apricot,czerwony,srebrny), Pudel Duży (czarny,biały,brązowy), Pudel Miniaturowy (apricot,czerwony,srebrny), Pudel Miniaturowy (czarny,biały,brązowy), Pudel Średni (apricot,czerowny,srebrny), Pudel Średni (czarna,biała,brązowe), Pudel Toy – Caniche Toy
Sobota
Pudel Duży (apricot,czerwony,srebrny), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Duży (czarny,biały,brązowy), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Miniaturowy (apricot,czerwony,srebrny), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Miniaturowy (czarny,biały,brązowy), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Średni (apricot,czerowny,srebrny), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Średni (czarna,biała,brązowe), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Toy – Caniche Toy, sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1

Katalog wystawowy – spis wystawców
Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział BYTOM
Adamiec Agnieszka, nr kat. 7
BABEL URSZULA, nr kat. 49
Cerven Ivo, nr kat. 10
Cholewa Liliana, nr kat. 6, 50
Cichocka Marlena, nr kat. 27
Dmytrek Iwona, Dmytrek Lilianna, nr kat. 42, 48
Drożdż-Winiarska Ewa, nr kat. 1, 3
Flašarová Lenka, nr kat. 9
Holek-Karczmarska Aldona, nr kat. 8
Jakubowicz Bogna, Barabaś Bianka, nr kat. 19
Kłoszewska Ewa, nr kat. 15
Kośka Bożena, nr kat. 2
Kotásková, Bc. Marie, nr kat. 11
Kozłowska Renata, nr kat. 5
Krajewska Monika, nr kat. 37
Kruczek Jakub, Ostrowski Adam, nr kat. 52
Kruczek Jakub, Ostrowski, Pluta Adam, Agnieszka, nr kat. 43
Kruczek Jakub, Ostrowski, Taulos Adam, Tiina, nr kat. 18
Ledwoch Patrycja, nr kat. 17, 28, 30
Leżoń Magdalena, nr kat. 40, 47
Lorentz Marta, nr kat. 12
Matławska Beata, nr kat. 29
Mikołajczyk Anita, nr kat. 14
Miszczuk Marzena, nr kat. 34
Miškanin Marian, nr kat. 16
MUSZYŃSKA ANNA, nr kat. 23
Nechvilková Jana, nr kat. 26
Ohnhäuserová Alena, nr kat. 53
Orzeł Paulina, nr kat. 25
Pluta Agnieszka, nr kat. 44
Sedláčková Eva, nr kat. 31, 33
Siejak Artur, nr kat. 51
Siejak Artur, nr kat. 22, 39, 41
Skubik Agnieszka, nr kat. 32, 35
Sobczyk Katarzyna, nr kat. 36
Strnadová Alena, nr kat. 4
Szeja Brój Daria, nr kat. 24
Szeler Agnieszka, nr kat. 46
SZWEDOWSKA DANUTA, nr kat. 45
Tomanová Petra, nr kat. 13
Winkiel Aleksandra, nr kat. 20, 21
Wittek Marta, nr kat. 38

Krajowa Wystawa Klubu Pudla 19 maja 2018

środa, 28 Marzec, 2018, 20:41

19 Maja 2018 – KRAJOWA WYSTAWA PSÓW IX GRUPY

Sędziowie : Anna DzidtSally Burns

19 Maja 2018 – KRAJOWA WYSTAWA PUDLI 2 x CWC

Sędzia : Viviana Nodalli

 

Miejsce wystawy :

Hala „Na Skarpie”, Bytom ul Frycza Modrzewskiego 4

Opłaty Krajowej Wystawy Klubu Pudla 

Pierwszy  Pies – 100 zł ( 30 Euro )
Drugi Pies i kolejne – 90 zł ( 25 Euro )
Weteran -50 zł ( 15 Euro )
Młodsze szczenię – 50 zł ( 15 Euro )
Szczenię – 50 zł ( 15 Euro )
Interchampion – 50 zł ( 15 Euro )


Termin przyjmowania zgłoszeń: 10.05.2018

Rejestracja ON-LINE

https://fm.formularze.eu/fm/zkwpbytom/Krajowa_Wystawa_Pudli0

 

 nr konta ZKwP ZG 94 1160 2202 0000 0001 8690 1525
z dopiskiem 
 Klub Pudla

Możliwość komentowania Krajowa Wystawa Klubu Pudla 19 maja 2018 została wyłączona

Wesołych Świąt .

środa, 28 Marzec, 2018, 20:31

Możliwość komentowania Wesołych Świąt . została wyłączona

RANKING KLUBU PUDLA ZA ROK 2017

niedziela, 18 Marzec, 2018, 19:52
RANKING KLUBU PUDLA ZA ROK 2017
 
Zgłoszonych do rankingu 26 pudli
 
DUŻY CZ-B-B
1. Volzhskiy Talisman EGOR 1950 p /13 wystaw, wł. Marta Lorentz
65p. kl ch + 1585p kl weteranów
2. Jasenak SUPERNOVA 1230p/ 8 wystaw , wł Tatiana Rzeszutek
3. Jasenak SECRET AGENT 930p/ 8 wystaw wł. Agnieszka Adamiec
4. Jasenak SOUND FAMILIAR 897p/12 wystaw , wł Natalia Turowicz
Kl młodzieży 475p + 422p
5. JOSEFINA Nontiscordardime 673p/ 9 wystaw, wł. Miroslaw Olejnik,Iwona Guz
Kl szczeniąt 110p + kl młodzieży 559
6. Smart Connection MILLENIUM 637 p/10 wystaw, wł. Marta Kędra
Kl młodzieży 220p + 470 p
7. EMETTO Nontiscordardime 625 p/ 8 wystaw , wł Iwona Iwaszkiewicz
8. GRACE KELLY Celebrities 560p / 7 wystaw wł. Iwona Miszewska
 
PUDEL DUŻY P-S
1.COCOSANKA ze Sfory Chirona 1036p / 11 wystaw, wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
2.DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona 595p/ 10 wystaw, wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
Kl szczeniąt 255p + kl. młodzieży 340 p
3.BAJADERA ze Sfory Chirona 485 p/ 5 wystaw , wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
4. BREGO ze Sfory Chirona 350 p/5 wystaw , wł. Agnieszka Adamiec
5. DOCTOR QUEEN ze Sfory Chirona 245 k / 7 wystaw, wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
Kl. mł.szczeniąt 50 p + kl. szczeniąt 75 + kl. juniorów 120 p.
 
PUDEL ŚREDNI B-B-CZ
1.ARAMIS LES MOUSQUETAIRES Czarna Fuga 1270/P/ 14 wystaw, wł. Alicja Knopek
2.Jouet ECHO OF INSPIRATION 941p / 12 wystaw , wł. Marta Wittek
 
PUDEL ŚREDNI P-S
1.ELVIRA from Golden Regia, 1295 p/ 11wystaw klasa weteranów wł. Agnieszka Skubik
2.LEYLA AMEERA Agaregi 780 p/ 9 wystaw , wł. Agnieszka Skubik
3.JAMILAH FAWZIYA Agaregi 740 p/ 17 wystaw wł. Agnieszka Skubik
Kl. mł.szczeniąt 260 p + kl. szczeniąt 190 + kl. juniorów 290 p.
 
Pudel Minaturowy B-B-Cz
1.MISS FIONA od Lalanki 5160 p/18 wystaw wł. Beata Matławska
2.MR IVAN od Lalanki 970p/ 11 wystaw
Kl. mł.szczeniąt 50 p + kl. szczeniąt 175 + kl. młodzieży 745 p.
3.ONLY ONE Black Dignity 790p/11 wystaw wł. Marlena Cichocka
 
Pudel Minaturowy P-S
1.Durante Vita CRAZY LOVE 1790 p/ 17 wystaw wł. Artur Siejak
Kl młodzieży 275p + 1515p
2.JANTAR Sfora Spod Tatr 945 p/ 10 wystaw wł. Jacek Welc
 
PUDEL TOY
 
1.PAN BARHAT VIT MAR FLEUR DE LIZ 1200p/14 wystaw wł. Artur Siejak
2.ZEFIR Bursztynowa Bona 380 p/ 10 wystaw wł. Iwona Dmytrek
Kl młodzieży 250p + 130 p
3.HURRICANE Beyond The Time 368 p/ 7 wystaw wł. Edyta Krucień
 
MISS FIONA od Lalanki 5160 p
Volzhskiy Talisman EGOR 1950 p
Durante Vita CRAZY LOVE 1790 p
ELVIRA from Golden Regia, 1295 p
ARAMIS LES MOUSQUETAIRES Czarna Fuga 1270p
Jasenak SUPERNOVA 1230p
PAN BARHAT VIT MAR FLEUR DE LIZ 1200p
COCOSANKA ze Sfory Chirona 1036p
MR IVAN od Lalanki 970p
JANTAR Sfora Spod Tatr 945 p
Jouet ECHO OF INSPIRATION 941p
Jasenak SECRET AGENT 930p
Jasenak SOUND FAMILIAR 897p
ONLY ONE Black Dignity 790p
LEYLA AMEERA Agaregi 780 p
 
NAJLEPSZE MŁODSZE SZCZENIĘ
JAMILAH FAWZIYA Agaregi
 
NAJLEPSZE SZCZENIE
DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona
 
NAJLEPSZY JUNIOR
MR IVAN od Lalanki
 
NAJLEPSZY WETERAN
Volzhskiy Talisman EGOR

Prosimy o nadsyłanie zdjęć zwycięskich pudli na adres czarnafuga@poczta.onet.pl 

Możliwość komentowania RANKING KLUBU PUDLA ZA ROK 2017 została wyłączona

Zarzad Klubu pudla zwoluje Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Klubu Pudla 18,03,2018 o godz 11 00 w ZKwP Oddzial w Bytomiu ul.Mickiewicza 13

RAMOWY PORZĄDEK OBRAD
WALNEGO ZGROMADZENIA SPRAWOZDAWCZEGO CZŁONKÓW KLUBU PUDLA W DNIU 18.03.2018

– Otwarcie Walnego Zgromadzenia.
– Wybór Przewodniczącego Zebrania oraz Prezydium Walnego Zgromadzenia.
– Powołanie Komisji Mandatowej, Skrutacyjnej i Wnioskowej.
– Stwierdzenie ważności i prawomocności Walnego Zgromadzenia
– Przyjęcie porządku obrad
– Przyjęcie protokołu z poprzedniego Walnego Zgromadzenia
– Sprawozdanie z działalności Zarządu Klubu Pudla
– Sprawozdanie finansowe
– Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej
– Dyskusja nad sprawozdaniami
– Zatwierdzenie sprawozdań
– Uchwalenie planu pracy na rok 2018
– Wolne wnioski
– Rozpatrzenie i uchwalenie wniosków i dezyderatów zgłoszonych na piśmie.
– Zakonczenie obrad

Informujemy, że do głosowania uprawnione są osoby posiadające na bieżąco opłacone składki zarówno związkową jak i klubową. Prosimy o zabranie legitymacji członkowskich ZKwP

Możliwość komentowania Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Klubu Pudla 18 marca 2018 została wyłączona

Zapraszamy na Krajową Wystawę Klubu Pudla i Krajową Wystawę grupy IX
które odbędą się 19 maja 2018 w hali ” Na Skarpie” ul Frycza Modrzewskiego 4
zaproszeni sędziowie
Krajowa Wystawa Pudli – Viviana Nodalli
Krajowa Wystawa gr IX – Sally Burns, Anna Dzidt

Możliwość komentowania Krajowa Wystawa Klubu Pudla i Krajowa Wystawa grupy IX . została wyłączona

Składka członkowska za rok 2018

czwartek, 4 Styczeń, 2018, 08:59

Zapraszamy miłośników pudli będących członkami ZKwP do zapisania się do Klubu Pudla w Polsce.
Klubowiczom przypominamy o zgodnej z regulaminem składce rocznej w kwocie 20 PLN.

Deklaracje prosimy przesyłać na adres ZKwP Bytom
pocztą elektroniczną – zkwp_bytom@op.pl
lub listownie na adres
ZKwP – Klub Pudla
ul. Mickiewicza 13,
41-902 Bytom

Deklaracje i nr konta sa dostępne na stronie Klubu Pudla

Deklaracja członkowska

Możliwość komentowania Składka członkowska za rok 2018 została wyłączona

Ranking Wystawowy za rok 2017

czwartek, 28 Grudzień, 2017, 10:52

Prosimy do nadsyłania udokumentowanych wyników pudli (skany kart ocen, zdjecia z konkurencji finałowych) do rankingu za rok 2017 na adres e-mail
zkwp_bytom@op.pl
lub listownie na adres
ZKwP – Klub Pudla
ul. Mickiewicza 13,
41-902 Bytom

Możliwość komentowania Ranking Wystawowy za rok 2017 została wyłączona

Święta

piątek, 22 Grudzień, 2017, 07:28

Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia marzeń w nadchodzącym Nowym Roku
życzy
Zarząd Klubu Pudla

Możliwość komentowania Święta została wyłączona