» Wyniki wystaw

PLAN SĘDZIOWANIA
Krajowa Wystawa Klubu Pudla – Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział BYTOM

Sobota

RING 1: Sędzia – Viviana Nodalli

Pudel Duży (apricot,czerwony,srebrny)
PSY – RÜDEN
Klasa pośrednia – , liczba: 2, nr kat. 1 – 2
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 3 – 3
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 4 – 4
Klasa championów – , liczba: 2, nr kat. 5 – 6

Pudel Duży (czarny,biały,brązowy)
PSY – RÜDEN
Klasa młodzieży – , liczba: 3, nr kat. 7 – 9
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 10 – 10
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 11 – 11
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 12 – 12
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa młodzieży – , liczba: 2, nr kat. 13 – 14
Klasa pośrednia – , liczba: 3, nr kat. 15 – 17
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 18 – 18

Pudel Miniaturowy (apricot,czerwony,srebrny)
PSY – RÜDEN
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 19 – 19
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa pośrednia – , liczba: 2, nr kat. 20 – 21
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 22 – 22

Pudel Miniaturowy (czarny,biały,brązowy)
PSY – RÜDEN
Klasa szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 23 – 23
Klasa młodzieży – , liczba: 1, nr kat. 24 – 24
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 25 – 25
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 26 – 26
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 27 – 27
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa mł. szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 28 – 28
Klasa młodzieży – , liczba: 1, nr kat. 29 – 29
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 30 – 30

Pudel Średni (apricot,czerowny,srebrny)
PSY – RÜDEN
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 31 – 31
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 32 – 32
Klasa otwarta – , liczba: 2, nr kat. 33 – 34
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 35 – 35

Pudel Średni (czarny,biały,brązowy)
PSY – RÜDEN
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 36 – 36
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 37 – 37
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 38 – 38

Pudel Toy – Caniche Toy
PSY – RÜDEN
Klasa mł. szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 39 – 39
Klasa młodzieży – , liczba: 2, nr kat. 40 – 41
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 42 – 42
Klasa otwarta – , liczba: 1, nr kat. 43 – 43
Klasa championów – , liczba: 1, nr kat. 44 – 44
Klasa weteranów – , liczba: 1, nr kat. 45 – 45
SUKI – HÜNDINNEN
Klasa mł. szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 46 – 46
Klasa szczeniąt – , liczba: 1, nr kat. 47 – 47
Klasa młodzieży – , liczba: 3, nr kat. 48 – 50
Klasa pośrednia – , liczba: 1, nr kat. 51 – 51
Klasa otwarta – , liczba: 2, nr kat. 52 – 53

Sobota
RING 1: Sędzia – Viviana Nodalli:
Pudel Duży (apricot,czerwony,srebrny), Pudel Duży (czarny,biały,brązowy), Pudel Miniaturowy (apricot,czerwony,srebrny), Pudel Miniaturowy (czarny,biały,brązowy), Pudel Średni (apricot,czerowny,srebrny), Pudel Średni (czarna,biała,brązowe), Pudel Toy – Caniche Toy
Sobota
Pudel Duży (apricot,czerwony,srebrny), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Duży (czarny,biały,brązowy), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Miniaturowy (apricot,czerwony,srebrny), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Miniaturowy (czarny,biały,brązowy), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Średni (apricot,czerowny,srebrny), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Średni (czarna,biała,brązowe), sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1
Pudel Toy – Caniche Toy, sędzia: Viviana Nodalli, ring: 1

Katalog wystawowy – spis wystawców
Związek Kynologiczny w Polsce, Oddział BYTOM
Adamiec Agnieszka, nr kat. 7
BABEL URSZULA, nr kat. 49
Cerven Ivo, nr kat. 10
Cholewa Liliana, nr kat. 6, 50
Cichocka Marlena, nr kat. 27
Dmytrek Iwona, Dmytrek Lilianna, nr kat. 42, 48
Drożdż-Winiarska Ewa, nr kat. 1, 3
Flašarová Lenka, nr kat. 9
Holek-Karczmarska Aldona, nr kat. 8
Jakubowicz Bogna, Barabaś Bianka, nr kat. 19
Kłoszewska Ewa, nr kat. 15
Kośka Bożena, nr kat. 2
Kotásková, Bc. Marie, nr kat. 11
Kozłowska Renata, nr kat. 5
Krajewska Monika, nr kat. 37
Kruczek Jakub, Ostrowski Adam, nr kat. 52
Kruczek Jakub, Ostrowski, Pluta Adam, Agnieszka, nr kat. 43
Kruczek Jakub, Ostrowski, Taulos Adam, Tiina, nr kat. 18
Ledwoch Patrycja, nr kat. 17, 28, 30
Leżoń Magdalena, nr kat. 40, 47
Lorentz Marta, nr kat. 12
Matławska Beata, nr kat. 29
Mikołajczyk Anita, nr kat. 14
Miszczuk Marzena, nr kat. 34
Miškanin Marian, nr kat. 16
MUSZYŃSKA ANNA, nr kat. 23
Nechvilková Jana, nr kat. 26
Ohnhäuserová Alena, nr kat. 53
Orzeł Paulina, nr kat. 25
Pluta Agnieszka, nr kat. 44
Sedláčková Eva, nr kat. 31, 33
Siejak Artur, nr kat. 51
Siejak Artur, nr kat. 22, 39, 41
Skubik Agnieszka, nr kat. 32, 35
Sobczyk Katarzyna, nr kat. 36
Strnadová Alena, nr kat. 4
Szeja Brój Daria, nr kat. 24
Szeler Agnieszka, nr kat. 46
SZWEDOWSKA DANUTA, nr kat. 45
Tomanová Petra, nr kat. 13
Winkiel Aleksandra, nr kat. 20, 21
Wittek Marta, nr kat. 38

Wyniki XIII Krajowej Wystawy Klubu Pudla

niedziela, 29 Październik, 2017, 23:14
BIS I pudel średni czarny Attila-Laki BLACK JOKTAN wł. Katarzyna Sobczyk
BIS II pudel duży czarny Saxon AMERICAN DRAGON wł. Lenka Flasarova
BIS III pudel miniaturowy srebrny CRAZY LOVE Durante Vita wł. Artur Siejak
BIS IV pudel średni płowy HULA HOOP Esculap Suprime wł. Katarzyna Stachowicz
BIS V pudel toy EXCELLENT ESPRESSION Lindeza wł. Marta Wittek
BIS VI pudel miniaturowy czarny Kedrems SMARTY BABY wł. Katarzyna Palka
BIS VII pudel duży płowy BAJADERA ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
 
BIS Junior I pudel miniaturowy srebrny DAENERYS Angelino Mini wł. Renata Flig
BIS Junior II pudel duży czarny JOSEFINA Nonitscordardime wł. Mirosław Olejnik
BIS Junior III pudel toy OXA Wisdom and Beauty wł. Krzysztof Jaworski
BIS Junior IV pudel duży płowy DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
BIS Junior V pudel średni płowy JAMILAH FAWZIYA Agaregi wł. Agnieszka Skubik
 
BIS Weteran I pudel średni płowy ELVIRA from Golden Regia wł. Agnieszka Skubik
 
BIS Szczeniąt I pudel miniaturowy biały BIANCO BRUJ Prudnicki Dworek wł. Daria Szeja-Bruj
BIS Szczeniąt II pudel duży czarny Jasenak DRESSING IN BLACK wł Aldona Hołek-Karczmarska
 
BIS Młodszych Szczeniąt I pudel duży czarny Inkystone JSET ADVENTURE wl. Lenka Flasarova
BIS Młodszych Szczeniąt II pudel toy HARLEY QUINN Morelowa Radość wł. Liliana Cholewa
 
I lokata Para Hodowlana pudel średni czarny Attila-Laki BLACK JOKTAN i CANDY GIRL Star of Silesia wł. Katarzyna Sobczyk
II lokata Para Hodowlana pudel duży czarny EMETTO Nontiscordardime i Celebrities GRACE KELLY wł. Iwona Iwaszkiewicz  & Iwona Miszewska
III lokata Para Hodowlana pudel duży plowy BAJADERA ze Sfory Chirona i DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
IV lokata Para Hodowlana pudel miniaturowy płowy wł. OSMAN Wisdom and Beauty i ORINA Wisdom and Beauty wł. Krzysztof Jaworski
 
I lokata Grupa Hodowlana pudel duży płowy „ze Sfory Chirona” hodowca Ewa Dróżdż-Winiarska
II lokata Grupa Hodowlana pudel duży czarny „Nonitscordardime” hodowca Iwona Guz
III lokata Grupa Hodowlana pudel średni płowy „Agaregi” hodowca Agnieszka Skubik
 
Najlepsza Suka Hodowlana ABADONNA Nontiscordardime wł. Iwona Guz
 
BIS Pudel z Najlepszą Głową EMETTO Nontiscordardime wł. Iwona Iwaszkiewicz
BIS Pudel z Najlepszym Ruchem pudel miniaturowy srebrny CRAZY LOVE Durante Vita wł. Artur Siejak
BIS Pudel z Najlepszym Groomingiem pudel duży czarny JOSEFINA Nonitscordardime wł. Mirosław Olejnik
 
Pudel duży czarny-biały-brązowy
BOB Saxon AMERICAN DRAGON wł. Lenka Flasarova
BOS Jasenak FAMILIAR SOUND wł. Natalia Turowicz
NDPwR – Saxon AMERICAN DRAGON wł. Lenka Flasarova
NDSwR Jasenak FAMILIAR SOUND wł. Natalia Turowicz
NJ ZwMł JOSEFINA Nonitscordardime wł. Mirosław Olejnik
ZwMł DESIGNED BY Velvet Garden wł. Ivo Cerven
BOB Szczeniąt Jasenak DRESSING IN BLACK wł Aldona Hołek-Karczmarska
N.Szcz AZRA Kolinda Amber wł. Magdalena Jarosińska-Madej
BOB Mł. Szcz Inkystone JSET ADVENTURE wl. Lenka Flasarova
N.Mł.Szcz ATHENE The Queen of The Jungle wł. Petra Stonisova
 
Pudel duży płowy-srebrny
BOB BAJADERA ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
BOS TAMAR VAGUS Corona Regni wł. Paula Tałady-Brunow
NDPwR – TAMAR VAGUS Corona Regni wł. Paula Tałady-Brunow
NDSwR BAJADERA ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
NJ ZwMł DOCTOR DOLITTLE ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
 
Pudel średni czarny-biały-brązowy
BOB Attila-Laki BLACK JOKTAN wł. Katarzyna Sobczyk
BOS CANDY GIRL Star of Silesia wł. Katarzyna Sobczyk
NDPwR Attila-Laki BLACK JOKTAN wł. Katarzyna Sobczyk
NDSwR CANDY GIRL Star of Silesia wł. Katarzyna Sobczyk
 
Pudel średni płowy-srebrny
BOB HULA HOOP Esculap Suprime wł. Katarzyna Stachowicz
NDSwR HULA HOOP Esculap Suprime wł. Katarzyna Stachowicz
NJ ZwMł JAMILAH FAWZIYA Agaregi wł. Agnieszka Skubik
BOB Weteran ELVIRA from Golden Regia wł. Agnieszka Skubik
 
Pudel miniaturowy czarny-biały-brązowy
BOB Kedrems SMARTY BABY wł. Katarzyna Palka
BOS CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ Interstudio wł. Małgorzata Kudas
NDPwR CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ Interstudio wł. Małgorzata Kudas
NDSwR Kedrems SMARTY BABY wł. Katarzyna Palka
BOB Szczeniąt BIANCO BRUJ Prudnicki Dworek wł. Daria Szeja-Bruj
 
Pudel miniaturowy płowy-srebrny
BOB CRAZY LOVE Durante Vita wł. Artur Siejak
BOS JANTAR Sfora Spod Tatr wł. Jacek Welc
NDPwR JANTAR Sfora Spod Tatr wł. Jacek Welc
NDSwR  CRAZY LOVE Durante Vita wł. Artur Siejak
NJ ZwMł DAENERYS Angelino Mini wł. Renata Flig
ZwMł OSMAN Wisdom and Beauty wł. Krzysztof Jaworski
BOB Mł. Szcz KALISI More Love wł. Patrycja Stelnicka
 
Pudel toy
BOB EXCELLENT ESPRESSION Lindeza wł. Marta Wittek
BOS HURRICANE Beyond The Time wł. Edyta Krucień
NDPwR HURRICANE Beyond The Time wł. Edyta Krucień
NDSwR EXCELLENT ESPRESSION Lindeza wł. Marta Wittek
NJ ZwMł OXA Wisdom and Beauty wł. Krzysztof Jaworski
ZwMł SHOGUN Magical Obsession wł. Artur Siejak
BOB Mł. Szcz HARLEY QUINN Morelowa Radość wł. Liliana Cholewa
Możliwość komentowania Wyniki XIII Krajowej Wystawy Klubu Pudla została wyłączona

Potwierdzenia na XIII Krajową Wystawę Pudli.

sobota, 28 Październik, 2017, 17:24

Potwierdzenia przyjęcia psa na wystawę nie będą rozsyłane.
Psy oraz właściciele wchodzą zgodnie z listą wystawców. Goście mają wstęp wolny.
Prosimy nie zapomnieć książeczek zdrowia z ważnym szczepieniem oraz w razie czego dowodu potwierdzenia wpłaty.

Ring jak widać czeka na jutrzejsze pokazy !

Możliwość komentowania Potwierdzenia na XIII Krajową Wystawę Pudli. została wyłączona

2017 kwietnia 02 Zakrzówek oddział Racibórz

czwartek, 30 Marzec, 2017, 10:45

Krajowa wystawa psów gr I, II, III, V, IX
2-4-2017 Zakrzów oddział Racibórz

Sędzia: Anna Dzidt

Wyniki:
II BIS, I BOG
pudel duży czarny
Kalcytowy Zakątek GOLD DIAMENT wł. M.Markiewicz

I BIS Weteran
pudel miniaturowy czarny
CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga wł. A.Głowa-Łobodzińska
IV BIS Weteran
pudel duży czarny
BASTIEN z Cerneho Panstvi wł. A.Klobasova

pudel duży czarny-biały-brązowy
BOB, NDPwR Kalcytowy Zakątek GOLD DIAMENT wł. M.Markiewicz
BOS NDSwR ANGEL INNOCENT Kiss’n’go wł. L. Orzelowa
N.Wet, BOBWet BASTIEN z Cerneho Panstvi wł. A.Klobasova

pudel średni czarny-biały-brązowy
BOB, NJ, Zw.Mł Ansvel MAJESTIC wł. Y. Kotrousova

pudel średni czarny-biały-brązowy
BOB, NDSwR COME FLY WITH ME Mille Talenti wł. M.Wojciechowska

pudel miniaturowy płowy-srebrny
BOB, NJ, ZwMł Ansvel MAJESTIC wł.Y.Kotrousova

pudel miniaturowy czarny-biały-brązowy
BOB, NJ, ZwMł Kedrems SMARTY BABY wł. K.Pałka
BOS Inapat’s KILIMANJARO wł. A.Główka
NDSwR ARWEN UNDOMIEL REGIA MAJESTATE Czarna Fuga wł. A.Głowa-Łobodzińska
N.Wet, BOBWet CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga wł. A.Głowa-Łobodzińska
ZwMł FASTAFF OF WINDSOR Czarna Fuga wł.P.Orzeł

pudel miniaturowy płowy-srebrny
BOB, NJ, ZwMł DURANTE VITA CRAZY LOVE wł. A.Siejak
BOS, NDPwR CAPRI Raciborski Puch wł. M.Paluch

pudel toy
BOB, NDSwR Nice&Outgoing wł. A.Siejak

stawka

Pudel duży – biały, czarny, brązowy – 4

PSY – RÜDEN

Klasa championów – 1 518

Klasa weteranów – 1 519

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa otwarta – 1 520

Klasa championów – 1 521

 

 Pudel miniaturowy – biały, czarny, brązowy 6

PSY – RÜDEN

Klasa młodzieży – 2 522 – 523

Klasa pośrednia – 1 524

Klasa weteranów – 1 525

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa młodzieży – 1 526

Klasa championów – 1 527

 

Pudel miniaturowy – fawn, srebrny – 2

PSY – RÜDEN

Klasa otwarta – 1 530

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa młodzieży – 1 528

 

Pudel średni – apricot, czerwony, srebrny 1

PSY – RÜDEN

Klasa młodzieży – 1 529

 

Pudel średni – biały, czarny, brązowy 1

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa pośrednia – 1 531

 

Pudel toy – 3

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa szczeniąt – 1 532

Klasa pośrednia – 1 533

Klasa otwarta – 1 534

Możliwość komentowania 2017 kwietnia 02 Zakrzówek oddział Racibórz została wyłączona

Sukcesy polskich pudli na Światowej Wystawie Psów Rasowych w Helsinkach !

Zwycięzca Świata, lok I/8,  CACIB,  BOS,  CACA – Champ. Fin.
MR.PONTIUS od Lalanki

hod.  Beata Matławska
wł. Aneta Chrystoph

Młodzieżowy Zwycięzca Świata,  I/15,  CACA – Champ. FIN.,  Najl. Suka.
MISS FIONA od Lalanki
hod. i wł. Beata Matławska

PUDEL ŚREDNI CZARNY

Attila-Laki Black Joktan – ocena doskonała LOK 4/9
wł. Katarzyna Sobczyk

Możliwość komentowania Światowa Wystawa Psów Rasowych 08-10.08.2014 HELSINKI została wyłączona

MWPR (CACIB) Zakopane 2-3.08.2014

sobota, 9 Sierpień, 2014, 11:59

sędzia Maria Zasada

III BOG – MR.PONTIUS od Lalanki wł. Aneta Chrystoph

pudel duży morelowy
BOB – DON SEBASTIAN Omne Trinum Perfectum wł. Anna Kułyk
BOS – DARRA Omne Trinum Perfectum wł. Anna Kułyk
NDPwR, CACIB – DON SEBASTIAN Omne Trinum Perfectum wł. Anna Kułyk
NDSwR, CACIB – DARRA Omne Trinum Perfectum wł. Anna Kułyk
Zw.Mł – MOIRA Morelowa Radość wł. Liliana Cholewa

pudel średni czarny 
BOB – BLACK PRINCE OF ARAGONIA od Pana Waldemara wł Iwona Duma 
NDPwR, CACIB – BLACK PRINCE OF ARAGONIA od Pana Waldemara wł Iwona Duma

pudel miniaturowy czarny
BOB – MR.PONTIUS od Lalanki wł. Aneta Chrystoph
NDPwR, CACIB – MR.PONTIUS od Lalanki wł. Aneta Chrystoph
Zw.Mł – HER MAJESTY THE CONQUEROR OF HEARTS Czarna Fuga wł Anna Głowa-Łobodzińska

pudel toy
BOB – BALBINA Mini-Tini wł. Jolanta Janowska
NDSwR, CACIB – BALBINA Mini-Tini wł. Jolanta Janowska
Zw.Mł – ELZA Sfora spod Tatr wł. Waldemar Czudejko

Możliwość komentowania MWPR (CACIB) Zakopane 2-3.08.2014 została wyłączona

KWPR Będzin 27-07-2014

sobota, 9 Sierpień, 2014, 11:42

KWPR Będzin 27-07-2014
sędzia Rafał First

I BIS – MR.PONTIUS od Lalanki wł. Aneta Chrystoph

I BOG – MR.PONTIUS od Lalanki wł. Aneta Chrystoph

III BIS Weteran – CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga wł Anna Głowa-Łobodzińska

IV BIS Szczeniąt – EUPHORIA Caramel World wł Alina Rychlewska

Pudel duży morelowy
Naj. Mł. Szcz w Rasie – BREGO ze Sfory Chirona wł. Agnieszka Adamiec

Pudel duży biały-brązowy-czarny
BOB – AMICUS OPTIMA Meeganius wł. Magda Stępień
BOS – GIMME-GIMME! Very-Merry wł. Karolina Adamska
NDSwR – GIMME-GIMME! Very-Merry wł. Karolina Adamska
NJ, Zw.Mł – AMICUS OPTIMA Meeganius wł. Magda Stępień

pudel miniaturowy czarny
BOB – MR.PONTIUS od Lalanki wł. Aneta Chrystoph
NDPwR – MR.PONTIUS od Lalanki wł. Aneta Chrystoph
N.Weteran w Rasie – CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga wł Anna Głowa-Łobodzińska
N. Szcz. w Rasie – EUPHORIA Caramel World wł Alina Rychlewska

Możliwość komentowania KWPR Będzin 27-07-2014 została wyłączona

KWPR 07-07-2014 Ustroń o/Bielsko Biala

sobota, 9 Sierpień, 2014, 11:24

sędzia – Jakub Kruczek

I BIS – JOYFUL JEFFREY Starring Moravia

I BIS Junior – JOYFUL JEFFREY Starring Moravia

I BOG – JOYFUL JEFFREY Starring Moravia
IV BOG – LEYLA AMEERA Aga-Regi

IV BIS Szczeniąt – HER MAJESTY THE CONQUEROR OF HEARTS Czarna Fuga


wyniki:

pudel duży morelowy
BOB –  ESPRESS YORUSELF Very-Merry
NDSwR – ESPRESS YORUSELF Very-Merry
N.Mł.Szcz w Rasie – BAJADERA ze Sfory Chirona

pudel duży czarny
BOB – Saxon AMERICAN DRAGON
NJ, Zw.Mł – Saxon AMERICAN DRAGON

pudel średni morelowy
BOB – LEYLA AMEERA Aga-Regi
NDSwR –  LEYLA AMEERA Aga-Regi

pudel średni czarny 
BOB – JOYFUL JEFFREY Starring Moravia
NJ, Zw.Mł – JOYFUL JEFFREY Starring Moravia

pudel miniaturowy czarny
BOB – CAFEE NERO Mio Amore Bi-Bi
NJ, Zw.Mł – CAFEE NERO Mio Amore Bi-Bi
N.Weteran w Rasie – CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga
N.Szcz w Rasie – HER MAJESTY THE CONQUEROR OF HEARTS Czarna Fuga


pudel toy
BOB – Salina Westen BARBIE – wł. Ela Róg, Aneta Cisowska
N.Wet w Rasie – Salina Westen BARBIE – wł. Ela Róg, Aneta Cisowska


Możliwość komentowania KWPR 07-07-2014 Ustroń o/Bielsko Biala została wyłączona

KWPR Nowy Targ 20-07-2014

sobota, 9 Sierpień, 2014, 10:43


Sędzia 
Jaroslav Matyas

BOG II – EXPRESS YOURSELF Very-Merry wł. Ewa Dróżdż-Winiarska

BIS IV Weteran – CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga wł. Anna Głowa-Łobodzińska

pudel duży morelowy
BOB –   EXPRESS YOURSELF Very-Merry wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
NDSwR – EXPRESS YOURSELF Very-Merry wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
N.Mł.Szczenię w Rasie –  BAJADERA ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska

pudel średni morelowy
BOB – LEYLA AMEERA Aga-Regi wł. Agnieszka Skubik
NDSwR – LEYLA AMEERA Aga-Regi wł. Agnieszka Subik

pudel średni czarny 
BOB – BLACK PRINCE OF ARAGONIA od Pana Waldemara wł Iwona Duma
NDPwR – BLACK PRINCE OF ARAGONIA od Pana Waldemara wł Iwona Duma

pudel miniaturowy biały, brązowy, czarny
BOB – CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga wł Anna Głowa-Łobodzińska
NDPwR –  ASSINIBOIN Earl’s Legend wł. Martina Stankova
N.Weteran w Rasie – CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga wł Anna Głowa-Łobodzińska
N.Szcz. w Rasie – HER MAJESTY THE CONQUEROR OF HEARTS Czarna Fuga wł Anna Głowa-Łobodzińska

pudel toy
BOB – ELZA Sfora spod Tatr wł. Waldemar Czudejko
NJ, Zw.Mł – ELZA Sfora spod Tatr wł. Waldemar Czudejko

Możliwość komentowania KWPR Nowy Targ 20-07-2014 została wyłączona

Krajowa Wystawa Grupy IX 22.06.2014 Nowy Sącz

sobota, 9 Sierpień, 2014, 10:09

sędzia – Maciej Kozber
konkurencje finałowe Elżbeta Junikiewicz i Maciej Kozber

I BIS MR.PONTIUS  od Lalanki wł. Aneta Chrystoph
IV BIS LEYLA AMEERA Aga-Regi wł. Agnieszka Skubik

I BIS Pudel  MR.PONTIUS  od Lalanki wł. Aneta Chrystoph
II BIS Pudel  LEYLA AMEERA Aga-Regi wł. Agnieszka Skubik
III BIS Pudel TIMUR Morelowa Radość wł. Ewa Dróżdż-Winiarska

I BIS Junior NEW GLORY Black Dignity wł Agnieszka Pilawska- Sadlik
III BIS Junior MOIRA Morelowa Radość wł. Liliana Cholewa

III BIS Weteran CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga wł Anna Głowa-Łobodzińska

II BIS Szczeniąt HER MAJESTY THE CONQUEROR OF HEARTS Czarna Fuga wł Anna Głowa-Łobodzińska

II BIS Mł. Szczeniąt BAJADERA ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska


Pudel duży morelowy
BOB – TIMUR Morelwoa Radość wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
BOS – MOIRA Morelowa Radość wł. Liliana Cholewa
NDPwR –  TIMUR Morelwoa Radość wł. Ewa Dróżdż-Winiarska
NJ, Zw.Mł – MOIRA Morelowa Radość wł. Liliana Cholewa
N.Mł.Szcz w Rasie – BAJADERA ze Sfory Chirona wł. Ewa Dróżdż-Winiarska

Pudel średni morelowy
BOB – LEYLA AMEERA Aga-Regi wł. Agnieszka Skubik
NDSwR – LEYLA AMEERA Aga-Regi wł. Agnieszka Skubik

Pudel miniaturowy czarny
BOB – MR.PONTIUS od Lalanki wł Aneta Chrystoph
BOS – NEW GLORY Black Dignity wł Agnieszka Pilawska- Sadlik
NDPwR –  MR.PONTIUS od Lalanki wł Aneta Chrystoph
NJ, Zw.Mł – NEW GLORY Black Dignity wł Agnieszka Pilawska- Sadlik
N.Weteran w Rasie – CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga wł Anna Głowa-Łobodzińska
N.Szcz. w Rasie –  HER MAJESTY THE CONQUEROR OF HEARTS Czarna Fuga wł Anna Głowa-Łobodzińska

Możliwość komentowania Krajowa Wystawa Grupy IX 22.06.2014 Nowy Sącz została wyłączona