» Plan wystaw

wystawy 2017

czwartek, 30 Marzec, 2017, 15:37

Rozpiska „pudlowych” sędziów na wystawach w Polsce w 2017 (stan na 30.03.17) 🙂

Krajowa Wystawa Klubu Pudla odbędzie się na jesieni , termin oraz miejsce zostanie podane w późniejszym terminie.

01.04 Wałbrzych CWC – sędzia: Magdalena Kozłowska
02.04 Racibórz CWC 1,2,3,5,9 Grupy FCI – sędzia: Anna Dzidt
09.04 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo) CWC – sędzia: Jakub Kruczek
09.04 Zabrze CWC – sędzia: Aneta Dopierała
21.04 Opole klubowa psów do towarzystwa (duże CWC) – sędzia: Arne Foss (NO)
22-23.04 Opole CACIB – sędzia: Marie Petersen (DK)
29.04 Grudziądz CWC – sędzia: Grzegorz Robak
29.04 Grudziądz CWC 1, 2, 3, 4 i 9. Grupy FCI – sędzia: Dusan Paunovic (SRB)
29.04 Jelenia Góra CWC 2, 3 i 9 Grupy FCI – sędzia: Robert Kubes (CZ)
30.04 Jelenia Góra CWC – sędzia: Małgorzata Jung
30.04 Inowrocław CWC – brak podziału na rasy, sędzia: Grzegorz Robak, Rafał First, Anna Dzidt, Aneta Dopierała
30.04 Krosno CWC – sędzia: Dorota Ząbek

01.05 Dobre Miasto CWC (org. O/Olsztyn) – sędzia: Anna Dzidt
06.05 Mińsk Maz. CWC 9 Grupy FCI (org. O/Warszawa) – sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk
07.05 Rybnik CWC – sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta
13-14.05 Łódź CACIB – sędzia: Dorota Ząbek
20.05 Kamionka (O/Rzeszów) CWC 9 Grupy FCI – sędzia: Anna Redlicka
20-21.05 Rzeszów CACIB – sędzia: Victoria Pogodina (UA)
20.05 Ustka (O/Słupsk) CWC 1, 2, 3. i 9. Grupy FCI – sędzia: Krystyna Szulc
21.05 Ustka (O/Słupsk) CWC – sędzia: Jakub Kruczek
28.05 Nowy Sącz CWC 8. i 9. Grupy FCI – sędzia: ?
28.05 Radom CWC – sędzia: Dmitry Prozorov (RUS)

03.06 Leszno CWC – brak podziału na rasy, sędzia: Zdenka Jilkova, Andrzej Kaźmierski
04.06 Leszno CWC – brak podziału na rasy, sędzia: Zdenka Jilkova, Andrzej Kaźmierski, Dorota Witkowska
04.06 Racibórz krajowa – sędzia: ?
04.06 Płock CWC – sędzia: Mariola Żuchlińska
10.06 Bytom CWC – sędzia: ?
11.06 Bytom CWC – sędzia: ?
10.06 Szczecin CWC – sędzia: Jerzy Olszewski
11.06 Szczecin CWC – sędzia: Andrzej Kaźmierski

11.06 Kalisz CWC – sędzia: ?
17.06 Kraków CWC 1 (bez PON-ów), 8 i 9 Grupy FCI – sędzia: Marco Marabotto (IT)
17-18.06 Kraków CACIB – sędzia: Maite Gonzalbo Lorenzo (ES)
24-25.06 Kołobrzeg CACIB – sędzia: Anna Redlicka
24.06 Wrocław CWC 9 Grupy FCI – sędzia: ?
25.06 Jelenia Góra CWC 1,2,3,5,9 Grupy FCI – sędzia: ?
25.06 Przemyśl CWC – sędzia: ?

01.07 Wisła (O. Bielsko-Biała) CWC – sędzia Marzena Kaca-Bibrich
02.07 Wisła (O/Bielsko-Biała) CWC – sędzia: Tomasz Borkowski
02.07 Olsztyn CWC 2, 3, 9 Grupy FCI sędzia: Renata Niklasiewicz, Vytautas Baranauskas (LT)
02.07 Olsztyn CWC – brak podziału na rasy, sędzia: Natalia Lychkovskaja (BLR), Aleksander Shishkin (BLR)
02.07 Gorzów Wlkp. CWC 2, 3 i 9 Grupy FCI – sędzia: ?
02.07 Gorzów Wlkp. CWC – sędzia: ?
08-09.07 Warszawa-Stara Miłosna CACIB – sędzia Zofia Konderla
15.07 Gdynia CWC 1, 2, 3, 8, 9 Grupy FCI – brak podziału na rasy, sędzia: Lilianna Bachurzewska, Panos Demetriou (CYP), Oliver Simon (CRO)
16.07 Gdynia CWC – brak podziału na rasy, sędzia: Panos Demetriou (CYP), Dusko Piljevic (SER) , Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)
15.07 Nowy Targ CWC – sędzia: ?
16.07 Nowy Targ CWC – sędzia: ?
22-23.07 Konopiska (O/Częstochowa) CACIB – sędzia: Magdalena Świętoń
29.07 Będzin CWC – sędzia: ?
30.07 Chojnice CWC – brak podziału na rasy, sędzia: Piotr Król, Wanda Kowalska

5.08 Sopot CACIB – sędzia: Tiina Taulos (FIN)
6.08 Sopot CACIB – sędzia: Adam Ostrowski
6.08 Nowy Sącz CWC – sędzia: ?
12-13.08 Kościelisko-Kiry (O/Zakopane) CACIB – sędzia: ?
15.08 Toruń CWC – sędzia: ?
19-20.08 Białystok CACIB – sędzia: Walter Jungblut (DE)
20.08 Białystok CWC 9 Grupy FCI – sędzia: Sviatlana Radziuk (BY)
20.08 Legnickie Pole (O/Legnica) CWC – sędzia: ?
26.08 Kobiór (O/Bielsko-Biała) CWC 5 i 9 Grupy FCI – sędzia: ?
26.08 Płock CWC – sędzia: ?
27.08 Radom CWC – sędzia: ?

02.09 Chorzów CWC – sędzia: ?
02.09 Słupsk CWC – sędzia: brak rozpiski na grupy
03.09 Włocławek CWC – sędzia: ?
10.09 Warszawa – Stara Miłosna CWC – sędzia: ?
16.09 Łódź CWC psów ozdobnych i do towarzystwa (duże CWC): sędzia: ?
16.09 Zielona Góra CWC 1, 2, 3, 9 Grupy FCI – sędzia:?
17.09 Łódź CWC 1, 2, 3, 5 i 9 Grupy FCI – sędzia: ?
17.09 Gorzów Wlkp. CWC – sędzia: ?
23-24.09 Wrocław CACIB – sędzia: Andrzej Kaźmierski

01.10 Rybnik CWC – sędzia: ?
08.10 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo) CWC 1, 2, 3, 5 i 9 Grupy FCI – sędzia: ?
08.10 Zabrze CWC – sędzia: ?
14.10 Jelenia Góra CWC 2, 3, 5, 9 i 10 Grupy FCI – sędzia: ?
15.10 Jelenia Góra CWC – sędzia: ?
21.10 Poznań CACIB – sędzia: Anatoli Zhuk (BY)
22.10 Poznań CACIB – sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta

11-12.11 Szczecinek ( O. Koszalin) CWC 1, 2, 3, 5, 9 Grupy FCI – sędzia: ?
18-19.11 Racibórz CWC 1,2,3,5,9 Grupy FCI – sędzia: ?
24.11 Kielce CACIB – sędzia: ?
25.11 Kielce CACIB – sędzia: ?
26.11 Kielce CACIB – sędzia: ?

02-03.12 Radom CWC 2, 3, 4, i 9 Grupy FCI – sędzia: ?
02-03.12 Wałbrzych CWC – sędzia: ?
09-10.12 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo) CWC – sędzia: ?
10.12 Chojnice CWC 9 Grupy FCI – sędzia: ?

Możliwość komentowania wystawy 2017 została wyłączona

2017 kwietnia 01 Wałbrzych

czwartek, 30 Marzec, 2017, 10:56

Krajowa wystawa psów  rasowych 2017 kwietnia 01 – Wałbrzych

Sędzia – Magdalena Kozłowska

Prosimy o dane zwycięskich psów.

PUDEL DUŻY BIAŁY, BRĄZOWY, CZARNY

PSY – MALES

Klasa młodzieży – 1 684

wł. Rogowska Agnieszka

Klasa championów – 1 685

wł. Ledwoch Patrycja

SUKI – FEMALES

Klasa młodzieży – 1 686

wł. Sosialuk Sylwia

 

PUDEL MINIATUROWY APRICOT, SREBRNY

SUKI – FEMALES

Klasa młodszych szczeniąt – 1 687

wł. Adamowicz Anetta

Klasa młodzieży – 2 688 – 689

wł. Sosialuk Sylwia

wł. Adamowicz Anetta

 

PUDEL MINIATUROWY BIAŁY, BRĄZOWY, CZARNY

SUKI – FEMALES

Klasa młodzieży – 1 690

wł. Ledwoch Patrycja

 

PUDEL ŚREDNI APRICOT, SREBRNY

PSY – MALES

Klasa młodzieży – 1 691

wł. Kotrousova Yvona

 

PUDEL ŚREDNI BIAŁY, BRĄZOWY, CZARNY

SUKI – FEMALES

Klasa młodzieży – 1 692

wł. Ratajska Katarzyna

 

Możliwość komentowania 2017 kwietnia 01 Wałbrzych została wyłączona

2017 kwietnia 02 Zakrzówek oddział Racibórz

czwartek, 30 Marzec, 2017, 10:45

Krajowa wystawa psów gr I, II, III, V, IX
2-4-2017 Zakrzów oddział Racibórz

Sędzia: Anna Dzidt

Wyniki:
II BIS, I BOG
pudel duży czarny
Kalcytowy Zakątek GOLD DIAMENT wł. M.Markiewicz

I BIS Weteran
pudel miniaturowy czarny
CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga wł. A.Głowa-Łobodzińska
IV BIS Weteran
pudel duży czarny
BASTIEN z Cerneho Panstvi wł. A.Klobasova

pudel duży czarny-biały-brązowy
BOB, NDPwR Kalcytowy Zakątek GOLD DIAMENT wł. M.Markiewicz
BOS NDSwR ANGEL INNOCENT Kiss’n’go wł. L. Orzelowa
N.Wet, BOBWet BASTIEN z Cerneho Panstvi wł. A.Klobasova

pudel średni czarny-biały-brązowy
BOB, NJ, Zw.Mł Ansvel MAJESTIC wł. Y. Kotrousova

pudel średni czarny-biały-brązowy
BOB, NDSwR COME FLY WITH ME Mille Talenti wł. M.Wojciechowska

pudel miniaturowy płowy-srebrny
BOB, NJ, ZwMł Ansvel MAJESTIC wł.Y.Kotrousova

pudel miniaturowy czarny-biały-brązowy
BOB, NJ, ZwMł Kedrems SMARTY BABY wł. K.Pałka
BOS Inapat’s KILIMANJARO wł. A.Główka
NDSwR ARWEN UNDOMIEL REGIA MAJESTATE Czarna Fuga wł. A.Głowa-Łobodzińska
N.Wet, BOBWet CAREWICZ ROSJI Czarna Fuga wł. A.Głowa-Łobodzińska
ZwMł FASTAFF OF WINDSOR Czarna Fuga wł.P.Orzeł

pudel miniaturowy płowy-srebrny
BOB, NJ, ZwMł DURANTE VITA CRAZY LOVE wł. A.Siejak
BOS, NDPwR CAPRI Raciborski Puch wł. M.Paluch

pudel toy
BOB, NDSwR Nice&Outgoing wł. A.Siejak

stawka

Pudel duży – biały, czarny, brązowy – 4

PSY – RÜDEN

Klasa championów – 1 518

Klasa weteranów – 1 519

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa otwarta – 1 520

Klasa championów – 1 521

 

 Pudel miniaturowy – biały, czarny, brązowy 6

PSY – RÜDEN

Klasa młodzieży – 2 522 – 523

Klasa pośrednia – 1 524

Klasa weteranów – 1 525

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa młodzieży – 1 526

Klasa championów – 1 527

 

Pudel miniaturowy – fawn, srebrny – 2

PSY – RÜDEN

Klasa otwarta – 1 530

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa młodzieży – 1 528

 

Pudel średni – apricot, czerwony, srebrny 1

PSY – RÜDEN

Klasa młodzieży – 1 529

 

Pudel średni – biały, czarny, brązowy 1

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa pośrednia – 1 531

 

Pudel toy – 3

SUKI – HÜNDINNEN

Klasa szczeniąt – 1 532

Klasa pośrednia – 1 533

Klasa otwarta – 1 534

Możliwość komentowania 2017 kwietnia 02 Zakrzówek oddział Racibórz została wyłączona

WYSTAWY

środa, 16 Grudzień, 2009, 01:02
Możliwość komentowania WYSTAWY została wyłączona